2733
2734
عنوان

دانشجوهای مهندسی کامپیوتر.......

415 بازدید | 77 پست

چرا برنامه نوشتن اینقدر سخته؟

فوق العاده سخته

یاد نمیگیرم مغزم کشش نداره

چرا واقعا؟؟؟ عذابم میده   

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

اره سخته

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره سخته

گریم گرفته بخدا 

مشکل از منه ایا؟

مغز من معیوبه یا چی   ترم اولم میترسم بیفتم اصلا خوشم نمیاد از برنامه نوشتن

عذابم میده

2731
گریم گرفته بخدا  مشکل از منه ایا؟ مغز من معیوبه یا چی     ترم اولم میترسم بیفتم اصل ...

منم همین بودم هاج و واج فقط استادو نگاه میکردم

الان درسم تموم شده ارشد یه رشته دیگه شرکت کردم چون علاقه نداشتم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
منم رشتم کامپیوتر بود تا کاردانی خوندم دیگه ادامه ندادم وافعا سخت بود.. باید علاقه داسته باشی

زده شدم ازش 

متنفرم از برنامه نوشتن 

یعنی باید تا لیسانس بخونم . کارشناسی پیوسته م

خسته شدم 

خسته

گریم گرفته

خیلی سخته واقعا منم نمیکشه مغزم 🥺 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
منم همین بودم هاج و واج فقط استادو نگاه میکردم الان درسم تموم شده ارشد یه رشته دیگه شرکت کردم چون ع ...

من فرهنگیان میخواستم که نشد 

الان چه رشته ای هستین؟

من فرهنگیان میخواستم که نشد  الان چه رشته ای هستین؟

فعلا منتظر اعلام نتایجم

حسابداری کنکور دادم

رشته ام کامپیوتر نیست، ولی در حال یادگیری یک زبان برنامه نویسی هستم. کیفیت کلاس و مهارت استاد مهم هست، ولی در کل نیاز به تمرین و پشتکار زیاد داره و هیچ راه میانبری وجود نداره. خوبیش این هست که هر کجا گیر افتادید، کلی مطالب اموزشی و ویدیو در یوتیوب (زبان انگلیسی) وجود داره که کمک کننده هستند. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
خب چرا اومدی این رشته

ماجرا یکم درازه

من هم به فرهنگیان علاقه دارم هم کامپیوتر

داشتم رو ابرا سیر میکردم با ذوق رفته بودم سوالای فرهنگیانو دراورده بودم مینشستم میخوندم و... روزی که نتایج اومد صبح ساعت 6 صبح پدرم که برانمازبیدارمیشه من مریض بودم مو بلند کرد گفت نتایج اومده 

منم با هول و هراس رفتم نگا کردم مامان بابا خواهرم نشسته بودن بالا سرم با تعجب تا رفتم دیدم نوشته مهندسی کامپیوتر اولش خوشحال شدم ولی میدونستم فرهنگیان نشدم ناراحت بودم. به بابا مامانم گفتم بخدا یجوری بابام بغلم کرد میگفت افرین افرین . انگار اون قبول شده بود

خوشحال بودن 

میگفتن درامد داره و فلان. پز فامیلو میدادن باافتخارمیگفتن دخترم مهندسی کامپیوترقبول شده (البته به طورنامحسوس میگفتن)

الان هنوز ترم اولم خسته شدم از برنامه نوشتن مغزم کشش نداره قفل کامله

البته الان هیچی خاطرم نیست با اینکه شاغلم 

ولی چون از برنامه نویسی استفاده نمی کنیم یادم رفته همش

برنانه نویسی به علاقه س 

من حتی تمیرینم نمی کردم 

شب امتحان یه مرور فقط

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
2706