2737
2739

نوزادم یازده روزه هست شکمش کم کار می‌کنه مثلا روزی یک بار الی دوبار مدفوعش عادیه شفت نیست رنگشم زرده مثلا از دیشب تا الان مدفوع نکرده ولی گریه نمیکنه بی آرومی نمیکنه آیا نشونه کولیک هست ؟!  نفخ از کجا بفهمم نوزاد داره ؟! باد شکم میده ولی 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه نوزاد روزی چندبار مگه باید پیفو کنه؟

اگر شیر خودت رو می خوره تا یازده روز هم اشکال ندارد پیفو نکنه!!!!

اگر خون یا چیزی تو مدفوع دیدی شاید به پروتئین گاوی حساس باشه....

کولیک هم بچه تو یه ساعت خاص مثلا نه شب به بعد،گریه بدون دلیل داره...

سعی کن هر روز دور ناف و پهلو هاش رو با روغن کنجد یا زیتون ماساژ آرام بدی....

خودت هم نفاخ نخور...

بیا که مرا با تو ماجرایی هست...❤️❤️❤️
2731

مادر صد درصد دخترم بچه اولته مگه بچه چقدر میخوره مادر این چیزی که شما  ازش گفتی بچه سالم و طبیعی است دخترم هیچ خودت تو ناراحت نکن عزیزم اگه شیر خودتو میخوره چیزی که نفق داره کمتر بخور عزیزه دلم نی نی رو بجای من ببوس 

طبیعیه عزیزم بعصی وقتا تا ۴ ، ۵ روز مدفوع نمیکنه. کولیک اگر داشته باشه گریه امون نمیده

مرسی

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 
طبیعیه . کولیک و اینا معمولا ربطی ب مدفوع نداره   تو این سن شیر خودت رو اگه میخوره تاثیر ...

نه فقط شیر خشک میخوره چون اصلا شیر نداشتم

2740
عزیزم یه نوزاد روزی چندبار مگه باید پیفو کنه؟ اگر شیر خودت رو می خوره تا یازده روز هم اشکال ندارد پ ...

مرسی عزیزم 

واسه نوزاد طبیعیه دختر من یه بار ۸ روز شکمش کار نکرد

کولیک داشت ؟! بی قراری میکرد !! یا فقط شکمش کار نمیکرد

مادر صد درصد دخترم بچه اولته مگه بچه چقدر میخوره مادر این چیزی که شما  ازش گفتی بچه سالم و طبیع ...

بچه اولمه یکم استرس دارم مرسی از راهنماییتون

فدات شم انشالا که بزرگ میشه اینا مادر همه بران ترجه رو به میشه برا عزیزه دلم خانمی مواظب خودت ونی نی ...

قربونتون برم ❤️🫂