2737
2734
عنوان

شما بودین به جا خاستگارم پیام میدایدن

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 24 پست

انتظارات عجیب نداشته باش خودتو بزار جا اون 

من کسی که خیلی ادعا عاشقی داره 

ببین خیلی ها روزی صد بار میگه حس من ب تو ی چی فراتر از عشقه 

بهش گفتم خجالت میکشم ازت ناراحت شد 😐

دیگه این آقا که سنتی هست آشناییتون یکمم مغرور باش 

ینی چی قبول کردم کلوز گذاشتم و اینا 

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من شوهرم خونمونم خواستگاری اومد بعد با اجازه بزرگترها شماره منو گرفت در ارتباط باشیم بعد دو روز آقا پیام داد 😄😄 بعدا ازش پرسیدم گفت فکر کردم اگه جوابت مثبت باشه خودت پیام میدی البته تو خواستگاری گفته بود خبر از شما ولی من فکر نمی‌کردم منتظر باشه دختر خودش پیام بده 

به هرحال خیلی کار بدی کردی گذاشتیش کلوز فرند الان اگه دیده باشه از این کار حس بدی گرفته 

خب چی کار کنم برگرده اعصابم خورده

اگه بخوادت خودش پیام میده دیگه کلوز نزار رفتار طبیعی داشته باش حالا با خودشون میگن دختره تعادل نداره

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.