2733
2734
عنوان

به نظرتون برداشت بدم درسته؟

200 بازدید | 17 پست

ما چند ماه پیش دعوای بدی کردیم و کات کردیم.

یه سری تو واتس اپ یه استوزی گذاشت. وقتی سین کردم بلاکم کرد.

بعدشم کلا سمتم نیومد و هربارم من خواستم باهاش اوکی شم پسم زد.

ولی دیروز دیدم بعد این همه مدت از بلاک درم آورده.

حالا حدسم اینه اینکارو کرده تا دیگه تو بلاک لیستشم نباشم  و چشمش بهم نیفته. 

به نظر شمام همینه؟

تا همین الانشم زیادی پیش رفتی

اگه برای خودت ارزش قائلی از فکرش بیا بیرون

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چرا آنبلاکت کرده ولی دیگه پیام نده بهش 

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2731

بلاک لیستش و کسی چک نمیکنه تا چشمش بیفته یا نیفته احتمالا تنها شده میخواد مثل همیشه خودتو کوچیک کنی بری منتش و بکشی ظاهرا ددزار غرور و عزت نفس هم که نداری من دخترایی مثل تو رو میبینم متعجب و شگفت زده میشم آخه چجوری بزرگ شدین با چه شرایطی که اصلا غرور و شخصیت براتون بی معنیه الان چرا تو باید انقدر پست بشی توسط یه پسر و اصلا هم بهت برنخوره سر سوزن حتی 

درخواست دوستی رد میکنم 

پسری که از دختری خوششون بیاد،براش همه کار می کنند تا آب تو دلشون تکون نخوره....اگر مانعی برای رسیدن به شما رو داشته باشه مصمم می رن تا حلش کنند.....این ذات مردِ....با توجه به تاپیک های قبلی.....شک نکن طرفت هوسبازه....و فقط خواسته ازت استفاده کنه...اگر هم به ازدواج ختم می شد،یه ازدواج رمانتیک نخواهد بود....و باز هم در یافتن خانم های دیگه است....

بیا که مرا با تو ماجرایی هست...❤️❤️❤️
2740
بلاک لیستش و کسی چک نمیکنه تا چشمش بیفته یا نیفته احتمالا تنها شده میخواد مثل همیشه خودتو کوچیک کنی ...

شما به متعجب شدنت ادامه بده عزیزم.

نمیدونم خودت تو چه شرایطی بزرگ شدی که از تحقیر آدما لذت میبری که قطعا شرایط پر مهر و محبتی نبوده برات.

اما اگر از شرایط بزرگ شدن من میپرسی باید بهت بگم تو شرایطی بزرگ شدم که هم کودک آزاری به بدترین شکل رو تجربه کردم و هم تنش های خانواده و دائم تا دم طلاق رفتن پدر و‌ مادرم و برگشتنشون و کتک کاری و ...

اما اشتباه میکنی. من پست نیستم. پست از نظر من یه تعریف دیگه داره که این صحبت شما با توجه بهش به شدت بی حرمتانه‌س و خیلی براتون متاسفم.

امیدوارم خدا به دلتون یه نگاهی کنه تا اطرافیان رنج کشیدتون رو اینطوری آزار ندید.

بلاک لیستش و کسی چک نمیکنه تا چشمش بیفته یا نیفته احتمالا تنها شده میخواد مثل همیشه خودتو کوچیک کنی ...

ضمنا حرفت هنوز یادمه و حلالت نمیکنم.

امیدوارم خدا خودش مثل خودت رفتار کنه باهات

احتمالا مثل منه  من شماره هارو حفظ نمیکنم بلاک کردنی شماره رو هم پاک میکنم بعد یه مدت میرم بلک ...

اشکال نداره عزیزم.

حالا از کجا میفهمی طرف فکر کرده خبریه؟

اینقدر بی شخصیتن که بعدش پیام میدن؟