2733
2734
مگه آمریکای لاتین داری میری!!

نه راست میگه

شهر ما که تو اصفهانه دیگه روسری ب قول استارتر متداااول نیست،همه تیشرت شلوار یا کت کوتاه نیم تنه شلوار دارن

ولی اسی تو ببین خودت چجور پوششی داری

مثلا من امریکام برم روسری میپوشم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

کفتان،پیرهن ساحلی،شومیزو شلوار نخی از ایم گشادا،شال ببر ولی کنار دریا ندل دار ببندش،کلاه ببر هم حصیری یه اسپرت

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباس نخی خنک و گشاد بپوش

شلوارت ابر و بادی باشه

صندل هم اگه داری بپوش

عینک و ضد افتاب یادت نره

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2731

به من خیلی گیر دادن کیش 😑

فرض کن یه نفر از فورد شاسی بلند شیشه پایین میکشه میگه خانم حجابت رعایت کن فک میکنی یه پسره داره اذیتت میکنه بعد نگاه میکنی پلاکش ماله پلیسه 😐 جدی پلیس گیر داد

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
کیش مگه از ایران جدا شده خبر نداریم 

اونوخ ک این خبرا نبود،،،کیش و قشم منطقه ازاد بودن،میری قشم دایم تو بلندگو میگه ب منطقه ازاد قشم خوش امدید

دیگه حالا ک هیچ

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

من نیمه اسفند رفتم اوکی بود شال نداشتم ولی یه جا جلوم گرفتن که سرت کن 

ولی حالا چون همه جا گیر میدن وضعیت فرق داره

من یه کاربری قدیمی هستم بنام نازناز که از سال 91 عضو بودم ولی ویندوز عوض کردم و پسوردم رو یادم نیومد
نه راست میگه شهر ما که تو اصفهانه دیگه روسری ب قول استارتر متداااول نیست،همه تیشرت شلوار یا کت کوتا ...

خوب میدونم اینو منم؛ یعنی کلا با خودش نبره و نپوشه!!نمیشه که!! پس یه سند هم دنبالش باشه‌

پسرم ❤❤😍😍😘😘
کیش جزو خاک ایران و تابع قوانین جمهوری اسلامی

اره ۶بار😐

به من خیلی گیر دادن کیش 😑 فرض کن یه نفر از فورد شاسی بلند شیشه پایین میکشه میگه خانم حجابت رعایت ک ...

وای یدونه از این پلیسا😍😂

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍
من نیمه اسفند رفتم اوکی بود شال نداشتم ولی یه جا جلوم گرفتن که سرت کن  ولی حالا چون همه جا گیر ...

به منم گفتن

شوهرم گفت دوست ندارم سر بکنه میخوای بگم در بیاره بده شما سرکن😁😁😁

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706