2733
2734
مانتو دیگه کی میپوشن شومیز اسپرت بپوش یا رسمی میخوای بری کت بپوش 

الان تو تهران همينه

گفتم شايد كيش يه كم بازتر باشه مثلا تيشرت شلوار يا مثلا دامن زير زانو اينا 😎😎

به من خیلی گیر دادن کیش 😑 فرض کن یه نفر از فورد شاسی بلند شیشه پایین میکشه میگه خانم حجابت رعایت ک ...

تو دیگه خییییییییییلی بدشانسی😅😅😂😂😂

آخه تعجبه بقران تو کیش گشت ارشاد باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من خیلی گیر دادن کیش 😑 فرض کن یه نفر از فورد شاسی بلند شیشه پایین میکشه میگه خانم حجابت رعایت ک ...

اینجا پس از کیش هم کیش تره،به هیشکی گیر نمیدن شهره ما🤣

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
وای یدونه از این پلیسا😍😂

بخدا هرسری این اتفاق برام میوفتاد فکر میکردم پسره داره بهم متلک میندازه بعد نگاه پلاکش میندازم جدی جدی پلیسه 😐 بعد از ترس به خودم میشاشیدم

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2742
تو دیگه خییییییییییلی بدشانسی😅😅😂😂😂 آخه تعجبه بقران تو کیش گشت ارشاد باشه 

ماشین پلیساشون باید ببینی

همش فورد و شورلت و … 

یعنی بی ام و و پورشه واسشون افت داره

فقط آمریکایی سوار میشن

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
الان تو تهران همينه گفتم شايد كيش يه كم بازتر باشه مثلا تيشرت شلوار يا مثلا دامن زير زانو اينا 😎😎

دامن زیر زانو؟چ کم توقع

اره شما باهمین فرمون برید کم کم ب اونم میرسه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
تو دیگه خییییییییییلی بدشانسی😅😅😂😂😂 آخه تعجبه بقران تو کیش گشت ارشاد باشه 

گشت ارشاداشونم خاصه

فورد اخه🤣

بخدا هرسری این اتفاق برام میوفتاد فکر میکردم پسره داره بهم متلک میندازه بعد نگاه پلاکش میندازم جدی ج ...

😂😂

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍
2738
الان تو تهران همينه گفتم شايد كيش يه كم بازتر باشه مثلا تيشرت شلوار يا مثلا دامن زير زانو اينا 😎😎

من همین الان تو تهران با تیشرت میرم بیرون و کلاه لبه‌دار 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
من همین الان تو تهران با تیشرت میرم بیرون و کلاه لبه‌دار 

منم دوست دارم اينطوري ولي چون زياد اين مدلي نميپوشن خود ادم معذبه

وگرنه مركز خريد ميري  خيليا نيم تنه و كت ميپوشن

عزیزم از نظر من مشکلی نبست خیلی هم خوبه😂😎اونا هم حالا همرات باشه موضوع اینه الان دوباره شروع کردن ساید به کیشم رسیده از این نظرگفتم

منم دوست دارم اينطوري ولي چون زياد اين مدلي نميپوشن خود ادم معذبه وگرنه مركز خريد ميري  خيليا ...

نه چه معذبی 

معذبی داره مگه بپوش هر چیزی که دلت می‌خواد و بعد یه مدت برات عادی میشه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706