2737
2739
عنوان

بیان کمک برنامه مخفی روبیکا وشاد

107 بازدید | 25 پست

لطفا مادرا بگید چیکار کنم

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماشین حساب مخفی نصب کن می تونی همه برنامه هارو داخلش مخفی کنی 

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍

گوشی برای مدرسه دست پسرم. ولی مدام چت میکنه ولی بعد نگاه میکنم چیزی نمیبینم میشه بگین چه جوری بفهمم

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
2738
گوشی برای مدرسه دست پسرم. ولی مدام چت میکنه ولی بعد نگاه میکنم چیزی نمیبینم میشه بگین چه جوری بفهمم

چند سالشه؟

یه علامت ذره بین بالای صفحه برنانه هست با هر کی چت کنه اسمش اونجا میمونه

سَرم بالاست چون بالا سَرم خداست ❤️
از کجا دانلود کنم

گوگل پلی با خود گوگل بزن ماشین حساب مخفی کن میاد

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍

دختر من گوشی نداره گوشیه من دستشه همش... این ماشین حساب و نصب کرده داخلش اینستا، تلگرام و... داره... اصلا نمیدونم داره چیکار میکنه... 18 سالشه

چند سالشه؟ یه علامت ذره بین بالای صفحه برنانه هست با هر کی چت کنه اسمش اونجا میمونه

علامت ذره بین روی صفحه گوشی یا هر برنامه ای جدا؟

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
دختر من گوشی نداره گوشیه من دستشه همش... این ماشین حساب و نصب کرده داخلش اینستا، تلگرام و... داره... ...

حداقل تو رو خدا برو گول تنظیماتش بزن میاره اون قسمت زده حریم خصوصی برو توش گزینه داره اونی که زده برنامه محافظت شده اون رو بزن دیگه حداقل فیلم سک سی اینا بازنمیکنه 

حداقل تو رو خدا برو گول تنظیماتش بزن میاره اون قسمت زده حریم خصوصی برو توش گزینه داره اونی که زده بر ...

خاک بر سرم از هیچیه گوشی سر درنمیارم 

ولی چند باری که حرفش پیش اومده گفته چندشم میشه از این فیلما

ماشین حساب نصب کنم یعنی اگه برنامه مخفی تو گوشی پسرم داشته باشه نشون میده