2737
2739
عنوان

بیان کمک برنامه مخفی روبیکا وشاد

| مشاهده متن کامل بحث + 112 بازدید | 25 پست
خاک بر سرم از هیچیه گوشی سر درنمیارم  ولی چند باری که حرفش پیش اومده گفته چندشم میشه از این فی ...

من خودم زیاد بلد نیستم.  ولی صفحه گوگل هست میخوای چیزی سرچ کنی. ببین یه فلش رو به بالا کشید بزن رو اون یه منو برات میاد گزینه تنظیمات رو انتخاب کن بعد دوباره گزینه میاد اونی که زده محافظت شده اون رو تیکه بزن روشن شه دیگه هر چیزی رو گوشی نمیاره بالا منظورم در مورد س ک س ایناست

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من گوشی نداره گوشیه من دستشه همش... این ماشین حساب و نصب کرده داخلش اینستا، تلگرام و... داره... ...

با دخترت دوست باش بزار احساس راحتی کنه باهات تا اونم بهت بگه همه چیو‌ و پنهون نکنه 

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍
با دخترت دوست باش بزار احساس راحتی کنه باهات تا اونم بهت بگه همه چیو‌ و پنهون نکنه 

همه چیو بهم میگه حتی خبر دارم رل داره و با رلش قرار داشت نتونستم بزارم تنها بره بهش گفتم خودمم باهات میام و دورادور حواسم بهت هست... ولی خب 

2731
همه چیو بهم میگه حتی خبر دارم رل داره و با رلش قرار داشت نتونستم بزارم تنها بره بهش گفتم خودمم باهات ...

وای کاش مامان منم اینطوری بود واقعا 😐

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍
وای کاش مامان منم اینطوری بود واقعا 😐

راست میگی؟ من چند روز پیش یه تاپیک زدم در مورد همین مسئله و همون روزم تاپیکم رو حذف کردم 

انقدر عذاب وجدان داشتم که دستی دستی دخترمو بردم سر قرار😔😣

هنوزم نمیدونم کارم درست بوده یا نه... چون دختر من قصدش ازدواجه ولی اون پسره که معلوم نیس چه قصدی داره... میترسم دخترمو دلبسته ی خودش کنه آخرشم ولش کنه... یا میترسم بدرد نخور باشه.. چه میدونم🥺

راست میگی؟ من چند روز پیش یه تاپیک زدم در مورد همین مسئله و همون روزم تاپیکم رو حذف کردم  انقد ...

بنظر من بهتر یه روز با دخترت هماهنگ کنی بری بشینی با پسره خیلی جدی صحبت کنی و بهش حالی کنی که دخترت یه پشتیبان داره یه مادر داره که همیشه حواسش بهش هست و نمی‌ذاره اتفاقی برای دخترش بیفته 

تا اون پسرم بدون هر کاری دلش بخواد نمی‌تونه با دل دخترت کنه!

جامعه خراب شده معلوم نیست یکی خوبه کی بده منم همسن دختر شما هستم و همیشه دلم مادریو می‌خواست که انقدر با من راحت باشه و بتونم همه چیو بهش بگم ولی متأسفانه سر تعصبات الکی هیچ وقت نتونستم به مادرم به چشم دوست نگاه کنم:)

اما به شما که اینقدر مادره وب و مهربونی هستی افتخار می‌کنم که تونستی ارتباط صمیمانه‌ای با دخترت داشته باشی که بیاد بهت همچین مسئله‌ای رو بگه.... 

فقط بهش این اطمینانو بده که همیشه و همه جا پشتشی  هیچ پسری نمی‌تونه اذیتش کنه 

بنظر من بهتر یه روز با دخترت هماهنگ کنی بری بشینی با پسره خیلی جدی صحبت کنی و بهش حالی کنی که دخترت ...

راستش من خودم ازدواجم سنتی بود سن و سالی نداشتم ازدواج کردم زن یه ادم بد دهن و بداخلاق شدم که تو مجردیش ده تا دوست دختر داشت و با افتخار واسه من تعریف میکرد فک کن تازه نامزد شده بودیم می‌نشست از دوست دختراش میگفت 😣🥺

بعد از ازدواجمم خیلی بدبختی کشیدم چون آقا هم رفیق باز بود هم مشروب خور و تا سحر با رفیقاش بود... شاید یکی دو سال باشه که همسرم یکم به خودش اومده 

خلاصه دلم نمیخواد دخترم بدون شناخت ازدواج کنه.. ولی از طرفی اگه همسرم بفهمه مطمئنا یه بلایی سر دخترم و من میاره 

هنوزم نمیدونم کارم درسته یا باید مث خیلیا سفت بگیرم البته دخترمم عاقله میگه من واسه خودم خط قرمزایی دارم و اگه حس کنم میخواد حرفای جنسی بزنه باهاش کات میکنم 

حالا اگه یه روزیی دخترم منو بهش معرفی کرد به نظرت دقیقا چیا بگم؟ پیش خودش فکر بد نمیکنه؟ یا اگه بعدنا به ازدواج ختم بشه تو سر دخترم نمیزنه بگه مامانت میوردت سرقرار؟ 

2738
راستش من خودم ازدواجم سنتی بود سن و سالی نداشتم ازدواج کردم زن یه ادم بد دهن و بداخلاق شدم که تو مجر ...

نه اصلا کار غلطی نیست 

اتفاقا به نظرم هم شما بهترین کارو کردی هم دخترت 

فقط خیلی مواظب باش چون هر آدمی مناسب نیست و خدای نکرده اگه اخلاقش مثل همسر شما باشه و بخواد اذیت کنه دخترتو واقعاً زندگی جهنم میشه براتون 

نذار توی سن کم ازدواج کنم و بگو حداقل باید ۲ تا ۴ سال دوست بمونن تا کامل بتونن همدیگرو بشناسن

کاملم در جریان روابطشون باش تا یه وقت اشتباهی نکنن که دیگه نشه جبران کرد 

بالاخره پسرا مارمولک‌تر از این حرفان!

فقط مادر مهربون از دخترت بخواه و حتماً خودت با پسرت صحبت کن حتماً صحبت کن تا پسره بفهمه که مادر دوست دخترش در جریان همه چیز هست و داره هوا دخترشو 

اینو حتماً حتماً بگو به پسره هااا 

و اینکه حتماً حتماً حتماً از پسر بخواه اگر که اقعا دخترتو دوست داره با خانواده‌اش بیاد جلو و در جریان خانواده‌اش بذاره رابطشو 

پسره چند سالشه ؟

نه اصلا کار غلطی نیست  اتفاقا به نظرم هم شما بهترین کارو کردی هم دخترت  فقط خیلی مواظب ب ...

پسره 21 سالشه 

هر دو ساکن تهرانن.. تو اینستا آشنا شدن دو سه ماه چت میکردن که تصمیم گرفتن همو از نزدیک ببینن... تو یه پارکی قرار گذاشتن خودمم رفتم رو یه نیمکت سرم تو گوشی بود و هواسم بهشون بود... پسره اصلا نفهمید من اونجام فک کرد دخترم تنهاس... اولش با هم دست دادن یه نیم ساعتی قدم زدن بعدش رو یه نیمکت نشستن دو سه بارم دخترمو بوس کرد که من اونجا نزدیک بود قاطی کنم برم بزنم تو گوش پسره و از دور به دخترم اشاره کردم تمومش کن بریم خونه😐

دخترم خیلی ازش خوشش اومده بود گفت فوق‌العاده اخلاقش خوبه گفتم نباید اجازه میدادی بوست کنه گفت از نظر من اشکال نداره و بوسش از رو هوس نبود از رو دوست داشتن بود... بعد وقتی اومدیم خونه حالم خیلی بد بود حس بدی داشتم به دخترمم گفتم از من خواهش کرد بریم تو اتاق منطقی حرف بزنیم.. رفتیم تو اتاق گفت مامان تو از چی میترسی؟ من حواسم هست واسه خودم خط قرمز دارم قرار نیس دست از پا خطا کنه و از این جلوتر نمیره و اگه روزی ببینم حرف جنسی بزنه سریع کات میکنم... پسره هم از نظر قد و قیافه عالی بود... ولی هنوز نتونستم با اون بوسش کنار بیام 

پسره 21 سالشه  هر دو ساکن تهرانن.. تو اینستا آشنا شدن دو سه ماه چت میکردن که تصمیم گرفتن همو ا ...

منم جای شما بودم نمی‌تونستم کنار بیام واقعاً برای یه مادر سخته دیدن این چیزا 

بعد واقعا از این حجم از پایه بودن شما اصلاً برگام ریخته قفل کرده زبونم 😂😂

واقعا خوش به حال دخترت