2752
2734

بله دیدم 

ناراحتی که داشته ولی الان که بعد یه مدت میبینیش انگار یه آدم دیگه ست بس که سرزنده و شادابه 

وقتی توی دوران متاهلی عذاب کشیده باشی موقع جدایی فقط یه کم ناراحتی بعدش به حالت اول برمیگردی 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره تو اطرافیان دیدم

تو عقد بودن، والا اونحوری که نشون میدادن خیلی همو دوست داشتن و خانواده هام خیلی صمیمی بودن از لحاظ مالی ام عالی.... نمیدونم براچی جدا شدن واقعا..... ولی خب بعد دوسه سال هردو مجدد با کس دیگه ای ازدواج کردن و الانم هردو بچه دارن

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤

بله یکی از همسایه هامون دختره ۱۵ ساله با یه پسر ازدواج کرد و پسره کار نمیکرد و دست بزن داشت بعد از دوسال جدا شد تو دوره عقد ،بعد از طلاقش به طور اتفاقی با یه پسری اشنا شد که اونم تو دوره عقد جدا شده بود عاشق هم شدن ازدواج کردن خیلی هم خوشبختن خدارو شکر

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2731
وای تا اینحد  پسره افتضاخه؟  مگه ممکنه طلاقش  نده؟

آره بابا

آره اگه بخواد اذیت کنه میتونه اینو اسیر دادگاه کنه 

اگه نه میتونه توافقی تموم کنه.یا حق طلاق بده به دختره که زودتر تموم شه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
 همش تو عقد؟ همه ی ایناییکه گفتی عاشق نبودن؟😥 صرفا خواستگار سنتی اشون بود؟ 

بله 

هم عاشق بودن مثلا اونی که خیانت کرده بود عاشق بود یا اونی که دست بزن داشت🤷🏻‍♀️

هم سنتی

جمله ات خیلی جالب بود گفتی گاهی عشق دور بمونه بهتره اما با زجرش چه میشه کرد؟😭 وقتی ببینی بعد ...

عزیزم زجرش وقتی با تو باشه و همو آزار بدید 

بعدم عشق وقتی قشنگه که دو طرفه باشه 

اونقدر فکر آینده نکن آینده رو کی دیده 

اونقدر به عشق درونید بال و پر نده 

خب داغون نشد اونیکه عاشقش بود بهش خیانت کرد؟

چرااا کی از خیانت ناراحت نمیشه

ولی داغون نشد

به نظر من تو دخترا اینجوریه که وقتی طرفشون یه همچین کاری میکنه از چشمشون دیگه میفته و گذشتن از اون رابطه واسشون راحته

2706