2737
2734
عنوان

کیا مو های صورتشون مشکی و زود رشد هست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی درد میگیره تو آرایشگاه هم تمیز نیست. یبار خونه انجام دادم سخت بود

خب یه آرایشگاه تمیز برو من خودم یه بار رفتم یه آرایشگاه اصلا حالم بهم خورد اصلا تمیز نبود محیطش ووسایلوشون حتی الان همیشه میرم جایی که هم تمیزه هم کارشون خوبه که البته یه مقداری گرونتره ولی راضیم

2728
ببین من الان سه ماهه فنر خریدم عالی تمیز میکنه قیمتش پنجاه تومنه ولی خوب اولش یکم وقت گیره ولی عاشقش ...

اگه همه رو بکنه که عالیه. از لوازم آرایشی خریدی؟

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
2740
خب یه آرایشگاه تمیز برو من خودم یه بار رفتم یه آرایشگاه اصلا حالم بهم خورد اصلا تمیز نبود محیطش ووسا ...

پوستم خیلی حساسه تو خونه انجام بدم بهتره چون الکل میزنم

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
بزن گوگل عکسش ببین من ندارم عکسشو  فنر بندانداز خیلی خوبه ریزترین موها رو هم میکنه دردشم نسبت ...

باشه عزیزم مرسی 

چیکار میکنی موهاتو

با بند انداز برقی هفته ای یک بار میزنم☺پازولفیام داغون 😂و اینکه صورتم دوهفته ای یک بار چون کمه 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
بزن گوگل عکسش ببین من ندارم عکسشو  فنر بندانداز خیلی خوبه ریزترین موها رو هم میکنه دردشم نسبت ...

عکسش و دیدم اینو میکشی رو صورت مو توش گیر میکنه میکنی دیگه؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکسش و دیدم اینو میکشی رو صورت مو توش گیر میکنه میکنی دیگه؟

نمیکشی .دسته اش رو فشار میدی باز میشه فنرش بعد میچسبونی به صورتت بعد دسته اش رو ول میکنی موهارو میگیره اروم از صورتت بر میداری دوباره تکرار و تکرار 

من سیبیل ها رو با وکس سکه ای میکنم بقیه صورتمم تیغ .منم صورتم موهاش مشکیه اسی.

ضخیم میشه من سیبیلمو میزدم ضخیم و پر شد