2737
2739
عنوان

کیا مو های صورتشون مشکی و زود رشد هست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 39 پست

منم مثل توام

نمیتونم اصلا وکس و لیزر کنم

دست هیچکسی هم نمیدم که بند بندازه.

خودم یاد گرفتم هرچقدرشو که بتونم خودم بند میندازم یهدحاهایی که نمیتونم با بندانداز برقی

جاهایی که بندانداز نمیشه مثل ریش با اپیلیدی.

بعدشم یکم یخ میمالم در حد دو دقیقه که جوش نزنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورت با تیغه یا اون وکس سکه ای ها؟

با تیغ از دوران راهنمایی میزدم الان 7-8 ساله ولی بد شد دیگه نرم و کرکی نیست 

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
منم مثل توام نمیتونم اصلا وکس و لیزر کنم دست هیچکسی هم نمیدم که بند بندازه. خودم یاد گرفتم هرچقدر ...

من یبار سیبیلمو با اپیلیدی زدم تا یکماه جوش میزد😂هرکی می دید میگفت چته. بلدم بند بندازم راه دیگه ای هم ندارم

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
2731
با تیغ از دوران راهنمایی میزدم الان 7-8 ساله ولی بد شد دیگه نرم و کرکی نیست 

خب خوشگلم تیغ ضخیم میکنه باید از این وکس ها یا همون موم سکه ای ها بگیری بذاری تو یه ظرف گرم کنی هفته ای یه بار بزنی به سیبیل هات.چند بار بذاری دوباره کرکی میشه .تیغ برا سیبیل رو کلا فراموش کن خوشگله.

کاش گاهی نگاهی بکنی مهدی زهرا(س)
خب خوشگلم تیغ ضخیم میکنه باید از این وکس ها یا همون موم سکه ای ها بگیری بذاری تو یه ظرف گرم کنی هفته ...

اره دو ماهه نزدم دیگه

اره دو ماهه نزدم دیگه

کاری خوبی میکنی اصن تیغ برا سیبیل ها خوب نیست.صورتتو تیغ بزن چون از بند بهتره حداقل .پوست کشیده نمیشه و چین و چروک دیرتر اتفاق میفته نسبت ب کسایی ک بند میندازن

کاری خوبی میکنی اصن تیغ برا سیبیل ها خوب نیست.صورتتو تیغ بزن چون از بند بهتره حداقل .پوست کشیده نمیش ...

بند که پوست رو نمیکشه

2738
بند که پوست رو نمیکشه

چرا بازم .پوست زیر نخ کشیده میشه.من واقعا ب اطرافیانم ک نگاه میکنم ک بند میندازن سنشون بیشتر نشون میده نسبت ب اونایی ک تیغ میندازن.این برداشت منه خدایی .حالا بازم هرجور خودت مایلی

چرا بازم .پوست زیر نخ کشیده میشه.من واقعا ب اطرافیانم ک نگاه میکنم ک بند میندازن سنشون بیشتر نشون می ...

تیغ واقعا روش مناسبی نیست منی که استفاده کردم میدونم. جدیدا خیلی تو اینستا وایرال شده ولی نمیدونن یکی دو سال بعدش چی سرشون میاد. بهترین راه لیزره