2737
2734
باورت میشه بهش گفتم یبار خوشم نمیاد ازش تنها کارش اینه میاد ترشی هارو میزاره تو ظرفاشون و سبزی ها تو ...

عجب آدم بی ادب و پررویی هست 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
خودتون روو دادید عزیزم وقتی طرف پررو هست شما هم با خنده و مهربونی پررو باشید و بهانه بیارید

بخدا جانم از دستم پررو بازی درنمیاد کامنت قبلی گفتم جاریم چطور بهانه میکنه مادرم شدید مریض بودنی منو خواهرام حتی زیرش یکبار میاوردیم دیسک عمل کرده بود و خسته و کوفته میشدیم خونه مادرشوهرم نرفتنی میگفتن ماهی یکی دوبارم نمیاد بچه رو ببینی و شوهرمم نق میزد هرروز خونه مادرتی خونه مادر من سرپایی هم نمیری میرفتم از شدت خستگی نمیتونستم بشینم با این اوصاف بعد شام جاریم میرفت خونش طبقه پایین مادرشوهر خواهرشوهرم میگفت پر یودم یا فشارم پایینه یساعت ظرف میشستم بارها دعوا انداختم حتی گریه کردم خدا منو کلفت خلق کرده کوو گوش شنوا تازه جاریم بعد اتمام کار باز میاد بصرف چای و میوه بالا

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خونه مادرشوهرم پامیشم ظرف میشورم کمک هم میکنیم اصلا اینطوری نیست بشینیم  یا یکی نازو عشوه ...

خب یبار بروش بیارید!!! 

ما هرچی میگیم شما میگی خودمو کوچیک نمیکنم!!

این کوچیک کردن نیست یاد آوری شعوره!!

عزیزم منم خونه مادرشوهرم اصلا خواهر شوهرام اجازه نمیدن کار کنم 

بنظرم کار خوب رو خواهرشوهرات میکنن از اول ماهم نباید اجازه میدادیم دست به وسایل مامانم بزنن 

اونا نباید دخالت کنن 

2731
خب یبار بروش بیارید!!!  ما هرچی میگیم شما میگی خودمو کوچیک نمیکنم!! این کوچیک کردن نیست یاد آ ...

بابا بهش گفتم اومد ترشی هارو و سبزی هارو گذاشت تو ظرفاشون فرار کرد هردفعه چطور بگم 

دوباره هم روز از نو 

خدا بهت صبر و قوت نگهداری رو بده خیلی کارت ارزشمنده  با این حرفت یه راه حل به نظرم اومد که کلا ...

ممنونم اره ما نذاشتیم مادرم زیر منت بمونه و چندساله مهمونیا ما کارارو میکنیم زنداداش هام بسمت اشپزخونه نمیان بخاطر منت که بعدا میزارن ترجیح اینه خودمون کار کنیم  

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
خیلی بدجنسه ادب و تربیت ندارن 

شانس داره خروار خروار 

2740
عجب آدم بی ادب و پررویی هست 

یه روز خوش اخلاقه حرف میزنه یه روز بداخلاق برج زهره ماره معلوم نیست چشه

بخدا ما ادمای سخت گیری نیستیم حاضرم کار نکنه ولی خب حداقل اخلاقتو خوب کن اونقدر خودشو میگیره اصلا حرف نمیزنه سر سفره موقع غذا خوردن همش حس میکنم یکی سرسنگینه سرسفره و حس بدی دارم 

وقتی نیست اونقدر راحتم 

یه روز خوش اخلاقه حرف میزنه یه روز بداخلاق برج زهره ماره معلوم نیست چشه بخدا ما ادمای سخت گیری نیست ...

قطع رابطه کنین من همچین آدمهایی رو از زندگیم حذف میکنم که خودم اذیت نشم

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
ممنونم اره ما نذاشتیم مادرم زیر منت بمونه و چندساله مهمونیا ما کارارو میکنیم زنداداش هام بسمت اشپزخو ...

واقعا خیلی زشته و البته گناه آدم چقدر میتونه دل سنگ باشه شرایط شما خیلی سخته من مامانم از مادرشوهرش یعنی مامان بزرگم نگهداری میکرد مثل شرایط شما خیلی خیلی سخت بود من کوچیک بودم مامان بزرگم ببخشید گلاب به روتون اجابت مزاج میکردمیداد به من  تو پلاستیک میزاشت من بعضی وقتا که مامانم کار داشت یا حواسش نبود میبردم خدا رحمتش کنه 

تو دنیا چیزی جز مهربونی برای آدم نمیمونه 

نه اصلا فقط موقع غذا خوردن میان یعنی تایمی که میخواد غذا کشیده بشه میان 

مامان من رفته کربلاکلیداش دست منه ۲تابچه خیلی کوچیک پشت سرهم دارم دیروزخونه ب اون بزرگی روجارودستی کشیدم تکوتنهاهنوزکارای دیگشون مونده اون خواهرم ب روی خودش نمیاره

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏
2706