2737
2734

اگرم خیلی اذیت میشید خب یه کار نشستنی مثل درست کردن سالاد وخرد کردن خیارگوجه یا پهن کردن سفره و اینا رو به زنداداش حاملتون بدید اون یکی زنداداشه که فکرکنم ازش قطع امیدید از بس هیچکاری نمیکنه😅🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ماهم نداریم ولی خب عروس حاملست، به نظر من وقتی حاملست میتونه خودشو معاف کنه تا وقتی فارغ شه بعد ...

من اینطوری که فهمیدم زنداداش های استارتر آماده بخورن وقتی میبینی طرف مقابل اینطوری هست همون بهتر که استارتر اصلا نرود عمه من باردار بود نمیتونست کار سنگین انجام بده ولی ترشی و سبزی های مهمونی رو آماده میکرد به نظرم اینا بهانن

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
اگرم خیلی اذیت میشید خب یه کار نشستنی مثل درست کردن سالاد وخرد کردن خیارگوجه یا پهن کردن سفره و اینا ...

دقیقا خیلی سیاستمداره البته از نوع بد جنسی 

عزیزم وقتی میان دیگه سالادی مونده همه کارا انجام شدس یه وقتی میان که هیچ کاری نمونده 

2728
من اینطوری که فهمیدم زنداداش های استارتر آماده بخورن وقتی میبینی طرف مقابل اینطوری هست همون بهتر که ...

نمیدونم شاید بارداری پرخطری داره ولی خب اینجوری کهمن برداشت کردم تا قبل از حاملگیش زنداداشه کار میکرده نمیشه گیرداد به زن باردار شاید ادم استرسی ایه یا خیلی حساسه یا شاید بارداری اولشه ولی اگه قبلش کارمیکرده بعد حاملگی ام کار میکنه ولی اون یکی زنداداشش واقعا ادم عجیبیه منم باورم نشد یعنی ادم مگه میره رستوران که یه گوشه بشینه غذا بیارن بخوره فلان.. 

ما حتی تومهمونی ها ظرفا رو مردا جمع میکنن یا مثلا سفره پاک میکنن و.. یعنی کسی بخور بخواب نیست😂

خب اشتباه می کنی..بایدبه اندازه خودت کارکنی....ماخونه مادرم حامله باشیم یابچه کوچیک داشته باشیم بازم ...

مادرم مریضه بخصوص این سه سال اخر هشت ماهش مامیبردیم دستشویی یا ظرف یکبار میاوردیم زیرش با اون خستگی مادرشوهرم هم میدونست ولی جاریم و خواهرشوهرم که بیکار فی الارض هستن مینشونه منو میگه تو برو سالاد درست کن و ظرف بشور خدا ازش نگذره یکمم معطل کنم میگه تو خونه مادرت کلفت و کاری اینجا میشینی یبار گفتم خب خوب میکنم نمیزارم عروسا بدن مامانمو ببینن و زیرش یکبار بیارن وظیفه منه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
من اینطوری که فهمیدم زنداداش های استارتر آماده بخورن وقتی میبینی طرف مقابل اینطوری هست همون بهتر که ...

نه این زنداداشم که حاملس اینکارو انجام میده ولی اون یکی هان بلاییه خیرسرش روانشناسی خونده 

ببین این که اومد روابط ما پاشیده شده 

الان من دوست ندارم برم خونه مامانم یا اون یکی داداشام رو ببینم حس میکنم علتش اینه 

2740
منم خونه مادرشوهرم پامیشم ظرف میشورم کمک هم میکنیم اصلا اینطوری نیست بشینیم  یا یکی نازو عشوه ...

مثل جاری من تازه تو اون ساختمان میشینن موقع کشیدن غذا میاد کوفت میکنه موقع جمعکردن سفره میره میگه زیر اجاق روشنه یا لباسشویی روشنه یا تلویزیون یا لباس خیس کردم یا بچم درس داره چه روزایی میدونست بیمارستان همراه مادرمم و بیخاب و خسته باز من ظرف میشورم خدا ازش نگذره

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
مادرم مریضه بخصوص این سه سال اخر هشت ماهش مامیبردیم دستشویی یا ظرف یکبار میاوردیم زیرش با اون خستگی ...

خدا بهت صبر و قوت نگهداری رو بده خیلی کارت ارزشمنده 

با این حرفت یه راه حل به نظرم اومد که کلا نزارمشون به وسایل مامانم دست بزنن بهشون بگم برید بشینید خودم میدونم چیکار کنم اینجوری هم میفهمن که بی عرضن و هم راحت طلب فکر خوبیه 🤣

نه این زنداداشم که حاملس اینکارو انجام میده ولی اون یکی هان بلاییه خیرسرش روانشناسی خونده  ببی ...

خب بهش بگید مثلا فلانی جون توبیا ظرفها رو کف بزن تا من آبکشی کنم یا سفره رو تمیز کن دوبار که کار دادین دستش یاد میگیره آماده خور نباشه

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
خب بهش بگید مثلا فلانی جون توبیا ظرفها رو کف بزن تا من آبکشی کنم یا سفره رو تمیز کن دوبار که کار داد ...

باورت میشه بهش گفتم یبار خوشم نمیاد ازش تنها کارش اینه میاد ترشی هارو میزاره تو ظرفاشون و سبزی ها تو یخچال سریع رفت