2737
2734
پس چرا من بچم دوماهش بود نگهمیداشتن منم ظرف میشستم.  خونه مادرم که مریضه چندین ساله رفتنی ما د ...

خب اشتباه می کنی..بایدبه اندازه خودت کارکنی....ماخونه مادرم حامله باشیم یابچه کوچیک داشته باشیم بازم کارمی کنیم.....شمابه هردوطرف رودادی....

از یه طرف مامانم هم گناه داره یه وعده من میرم یه وعده اون یه وعده بقیه انگاری کاروانسراس 

ی وقتایی که میبینی حالت خوبه ،انرژیش رو داری و میتونی کنار بیای برو 

اما اگه میبینی ازین قضیه ناراحتی میتونی نری ولی با احترام و بهانه ای مهمانی رو رد کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس چرا من بچم دوماهش بود نگهمیداشتن منم ظرف میشستم.  خونه مادرم که مریضه چندین ساله رفتنی ما د ...

منم خونه مادرشوهرم پامیشم ظرف میشورم کمک هم میکنیم اصلا اینطوری نیست بشینیم 

یا یکی نازو عشوه کنه بره تو اتاق فرار کنه یکی از زنداداشام همینطوره تا غذا میخوره میره سرویس بعد میره تو اتاق نمیاد بیرون تا ما کارا رو کنیم انگاری اومده هتل 

2731
نه خودمو اینجوری کوچیک میکنم من انتظار ندارم حالا که حاملس پاشه ظرف بشوره ولی نمیرم 

اینکه لحظه آخر میان ربطی به حاملگی نداره

مگه ما حامله نبودیم اینهمه کار هم میکردیم

کوه که نمیکنه به اندازه زحمتی که برای خودش و شوهرش کشیده شده که میتونه کمک کنه

آره به خدااگه عروس هند جگر خوارم باشه میگن حق بااونه😂

بدم میاد از این آدمهای بی منطق دوره خواهر شوهر و عروس بازی تموم شده باید منطق داشته باشی ما وقتی دور هم جمع میشیم از پخت غذا تا شستن ظرف ها عروس و دختر و پسر و داماد و نوه ها کمک میکنیم این مسخره بازی ها رو نداریم 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
عمرا...خانم اون موقع هم بچش کوچیک هست....

خب اونموقع بچه رو باباش نگه میداره یا یکی از افرادی که نمیخواد ظرف بشوره مثل مادربزرگش، پدربزرگش یا.. ولی الان نمیتونه بچه رو از شکمش دراره بده یکی دیگه مراقبش باشه که

2740
بدم میاد از این آدمهای بی منطق دوره خواهر شوهر و عروس بازی تموم شده باید منطق داشته باشی ما وقتی دور ...

والا ماهم نداریم ولی خب عروس حاملست، به نظر من وقتی حاملست میتونه خودشو معاف کنه تا وقتی فارغ شه بعدش دیگه بهونه ای نداره الان مثلا اون عروسی که مشکلی نداره کار نمیکنه اصلا کارش درست نیست ما عروس خالم حامله بود خودمون نمیذاشتیم دست بزنه به کاری کارا رو میکردیم که به بچه فشار نیاد وقتی هم بچه بدنیا اومد بچه یه گوشه میخوابید ایشون میومد کمک میکرد یا اگه بیدار بود باباش نگه میداشت میومد کمک میکرد همشم به خواست خودش بود چون شعورشو داشت 

بیچاره اون مادری ک تو دنیای امروز مجبوره فقط یکی دو تا بچه بیاره و ممکنه دختری نداشته باشه..تا آخر عمرش خودش باید تو خونه و مهمونی ها خم و راست بشه..چون عروس ک وظیفه ایی نداره خونه مادر شوهر خم و راست بشه.....موقع بعضی اتفاقا هم میگن مگه ما جزو خانوادتون نیستیم چرا به ما راز زندگیتون رو نمیگید

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……

واقعا به نظرم کوچیک شدن نیست

اینطوری ک تعریف میکنی گویا فقط دوتا خانوم جز مامانت پ اون عروس حامله هستین دیگه

میتونی قبل غذا بگی مثلا اگر سختت نیست بیا سالاد درست کن،یا برنج و اینا رو شما بکش تا من بیارم همه رو غذا سرد میشه

بعد غذا هم همینطور

مثلا بگو من ظرفارو میشورم شما بیا دستمال بکش یا مثلا غذاهارو بریز تو سرجاش و ...

خودتون روو دادید عزیزم وقتی طرف پررو هست شما هم با خنده و مهربونی پررو باشید و بهانه بیارید

ماهم همینطوریم تقصیر مامانمه که بهشون رو داده انگاری دختر پادشاه عروسمون شده اونم یکیه مثل ما 

یه طوری برخورد میکنن و خودشون رو میگیرن انگاری چه خبره 

یکی از عروسامون میاد خونمون کشفش پاشنه بلند و افاده ایه یعنی دوست دارم بکوبم تو سرش لباسهای فاخر میپوشه انگاری اومده عروسی 🤣🤣🤣

2706