2737
2734
عنوان

دیشب حسمو ب کراشم گفتم+شااات

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 40 پست
چون کل چتامون چرت و مرت بوده تا الان و هیچ محتوایی نداشته. من ۱۸. ایشون ۲۲

بزار عکستو ببینمت😁

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ وایبی میگیری

کیوت بیبی فیس با موهای زیبا😁 عکس شازده پسرم بزار

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2742
جدی خوشش میاد؟؟ از کجا میدونید اره دیگ میکشم بیرون حسمو گفتم خیالم راحت شد

از اینکه همش میگفت با دوستش هماهنگ کردی و...

ولی اینکه خوشش بیادو باید خودت بفهمی 

ولی بیخیال باش چراغ سبزم نشون نده تا خودش بیاد سمتت اگه اون دوستشم دوست نداری کات کن باهاش تااین بیاد

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکسمو بذارم؟

دوست داداشته؟

از اینکه همش میگفت با دوستش هماهنگ کردی و... ولی اینکه خوشش بیادو باید خودت بفهمی  ولی بیخیال ...

یاسین خط قرمزمه ب هیچ عنوان نمیخام رابطم باهاش خراب شه😪

همین ک دیگ سین نزد ینی حسی نداره دیگ

مثلا عرعر کنی بوم‌بوم کنه قلبم، مثلا مث خر بدوئی سمت منه احمق🗿✌🏿
2738
ن رفیق رفیقمه

اها ولی کاش نمیگفتی 

اهوم😪

اشکال نداره کاریه که شده ولی ادامه نده یه چیز از سمت من به فکر کنکورت باش