2733
2734

هرچی میخواید بگید. هر سوالی میخواید بپرسید😊🌹

خاطره بگید، حرف بزنید و...

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

بچه ها کی ۱۰خرداد چله زیارت عاشورای چهل نفره شرکت میکنه🦦؟

حرفم ک نمیادگفتم حداقل اینوبگم💔🗿

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا اینکه خستگیتون در بره چایی داغ اوردم، بفرمایید. 

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
2731
بچه ها کی ۱۰خرداد چله زیارت عاشورای چهل نفره شرکت میکنه🦦؟ حرفم ک نمیادگفتم حداقل اینوبگم💔🗿

کجا برگزار میشه؟ تلگرام یا واتساپ باشه من هستم 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
با همسرم قهرم چند روزه  امروز هم جلو داییم و خانومش اومد منو ببوسه و آشتی کنه پیش زدم  ف ...

اگه خودش میخواد آشتی کن