2733
2739
عنوان

با این شرایط بین بانک و فرهنگیان کدومو انتخاب میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 131 پست
حالا کی گفته بری حقوق ، بانک استخدام میشی؟ بانک ها برای رشته حقوق تعداد خیلی کم استخدام میکنن اونم ب ...

یکی از اشناها تو بانکه گفت میگیرن حقوق

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
مرسی عزیزم

خواهش می کنم گلم

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا آدم وکالت نیستم خیلی حساسم خیلی زیااااد ب خودم بود روانشناسی میخوندم اما گفتن بخون برو بانک ...

خب عزیزم شما چون حساس هستی روانشناسی هم برات مناسب نیست به هرحال با مشکلات و درد مردم سر وکار پیدا میکنی و باید مقاوم باشی ضمن اینکه به درآمد رسیدن تو این رشته سخته

بر چهره پر نور مهدی صلوات💛💫
من تجربه ای که دارمو بگم چون خاله و دوتا ذایی هام معلم و یکی از دایامم توی بانکه برای مرد معلمی شغل ...

اره یکی دیگه از اشناهامونم هست من هربار میبینم سفره 

میگن ساعت کاریشون تا سه چهاره

اما ی وقتا شاید تا شب بمونی و این حرفا

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2728
منم دقیقا همینطورم نمیتونم در بند جایی باشم اما هرکی دورمه میگن  برو بانک از درامدش چی راضی ...

آموزش و پرورش به حز حقوق ماهانه هیچ مزایایی نداره، حقوقش هم به نسبت ارگان های دیگه کمه، ضمن اینکه سر و کار داشتن با بچه ها خیلی سخته ولی من باز هم انتخابم همینه چون نمی تونم تصور کنم از صبح تا عصر تمام طول سال سر کار باشم مگه کاری که واقعا حقوق بالایی داشته باشه دوستم صبح تا ساعت ۴، ۵ عصر سرکاره با حقوق بالای ۷۰، ۸۰ و کلی مزایا همچین شغلی رو حاضرم ولی بانک و سایر ادارات دولتی نه

این درسته ولی هر شغلی هم سختیای خودشو داره به نظر خودم مزایای بانک خیلی بیشتره البته باز هم علاقتو ...

دقیقا 

مرسی از راهنماییت عزیزم 

ببین

به عنوان کسی که هم بانکی و هم فرهنگی دور و برم زیاده بدون شک میگم برو بانک

تفریحات بانکی ها رو معلما ندارن

تابستون هم به دلایل مختلف از جمله جلسات بیخود ضمن خدمت و کلاسای تجدیدی ها با بچه های بی ادب و درس نخون تصحیح اوراق امتحانی و اخرشم پست بندی هی میکشونن اداره آموزش و پرورش

بانک رو بچسب ول هم نکن

دبیر که بشی تو تایم استراحتت هم یا باید برگه تصحیح کنی یا سوال طرح کنی یا برا فلان جشنواره دنبال روش تدریس جدید باشی. تو تایم استراحتت مدیر زنگ میزنه مادر بچه زنگ میزنه حتی خود بچه زنگ میزنه و جواب هم ندی به طریش قباشون بر میخوره

خواهش می کنم گلم

❤❤

2740
اره یکی دیگه از اشناهامونم هست من هربار میبینم سفره  میگن ساعت کاریشون تا سه چهاره اما ی وقتا ...

برا بانک‌؟ نزدیک عید تا 4 باید وایسه ولی الان تا ساعت 1 کارشون تمومه پیش نیومده شب وایسن 

خب عزیزم شما چون حساس هستی روانشناسی هم برات مناسب نیست به هرحال با مشکلات و درد مردم سر وکار پیدا م ...

روانشناسی خیلی اوکی ام باهاش

خیلی خوب از پسش بر میام

حساسیت از نظر نا حق بودن منظورمه

مثلا باعث موفقیت کسی بشم ک اصلا حق باهاش نیس

ببین به عنوان کسی که هم بانکی و هم فرهنگی دور و برم زیاده بدون شک میگم برو بانک تفریحات بانکی ها ر ...

دقیقا یکی از دلیل هایی که منم میگم بانک بهتره همیناست .

کاربری دست دونفره..من و دوستم
روانشناسی خیلی اوکی ام باهاش خیلی خوب از پسش بر میام حساسیت از نظر نا حق بودن منظورمه مثلا باعث م ...

آها آره درست میگی این مورد واقعا خیلی مهم خودمم روی این موضوع حساسم 

بر چهره پر نور مهدی صلوات💛💫
آموزش و پرورش به حز حقوق ماهانه هیچ مزایایی نداره، حقوقش هم به نسبت ارگان های دیگه کمه، ضمن اینکه سر ...

شرایط همه یکیع؟ حتی اونایی که فرهنگیان رفتن؟ 

اره منم مثل شمام 

البته برای کار خودم باشه چرا حاضرم 

مثلا روانشناس بشم حاضرم تا ده شب هم بمونم چون علاقمه