2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اینکه خدا عشقم رو بزار تو دل شوهرم  از اینکه عاشم نیست عذاب میکشم اگه بگید منم براتون ۷ تا ...

چیز های زیاد هست درخواست بده برات بفرستم همه شون اینجا جا نمیشه 

2728
یا شوهرم بمیره یا خودم  فقط مرگ میتونه ما رو راحت کنه از دست همدیگه  طلاق هم فایده ای ندا ...

الهی عزیزم انشالله به آرامش میرسی که دیگه آرزوی مرگ هم نکنی یا حلیم زیاد بگو 

2738
میشه در باره امضاتون کمک کنید اینکه وزن اضاف کنم راستش بر اساس سنم و اینکه مادر دوتا بچه ام وزنم خیل ...

عزیز جان مادر من از کانال حاج آقا ستاری  ایتا دارو سفارش داد جواب بود واقعا 

اراده برا انجام یه کار بزرگ

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

زمینمون رو بالا کشیدن

یه ذکری دعایی که بتونیم پس بگیریم

تنها امیدم به اون زمینه برای خونه خریدن

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون