2737
2734
نه عزیزم اطرافیان ماخیلی هاعمل کردن همه خوب وعالین ودیگه نیازی به عینک نیس میگفتن ترسی هم نداره ولی ...

چند سالشون بوده عمل کردن ؟ من 19سالمه میخام عمل کنم رفتم دکتر گفت میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم چی بگم  ولی دختر عموم عمل کرد الآنم عینک نمیزنه دیگه سی سالشه الان و مشکلی نداره من ب ...

😂😂😂😂😂😂 میخوای تاعینک خودموهم بهت بدم

من که دوربینم ضعیفه وقتی میرم جایی دورمو نمیبینم خیلی اذیت میشم حرص میخورم😅😅

کلمات قدرت آزار دادن شما را ندارندمگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان بسیار عزیز باشد . . .
چند سالشون بوده عمل کردن ؟ من 19سالمه میخام عمل کنم رفتم دکتر گفت میشه 

واقعا خوب پس منم میرم عمل میکنم

اوناسن بالا بودن

کلمات قدرت آزار دادن شما را ندارندمگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان بسیار عزیز باشد . . .
نه عزیزم اطرافیان ماخیلی هاعمل کردن همه خوب وعالین ودیگه نیازی به عینک نیس میگفتن ترسی هم نداره ولی ...

خودمم چن نفر رو دیدم عمل کردن راضی بودن

دیدم اینجا گفتن اصلا نباید ی ضربه خیلی کوچیک به چشم بخوره مراقبت میخاد اینا

یکی گفت فامیلمون عمل کرد کتاب رو تو قفسه درآورد کتاب به چشمش خورد الان چشمش بینایی ضعیفی داره

ترسم از ایناس

وگرنه اطرافم خیلی راضی هستن

2740
خب میتونی لنز بذارین

حقیقتش من خیلیییی عینک خراب میکنم اصلا نمیتونم ازش نگهداری کنم

به دکترم گفتم لنز گفت نزاری بهتره

یه عینکی داشتم میشد بزاریش توموزه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حقیقتش من خیلیییی عینک خراب میکنم اصلا نمیتونم ازش نگهداری کنم به دکترم گفتم لنز گفت نزاری بهتره & ...

فلزی و امتحان کردی ؟ دیگه فکر نکنم بتونی بلایی سر اون بیاری😂

آها 

منم دورم ضعیفه اصلا بدون عینک نمیتونم بمونم دلم میخواست برم ورزش ولی خب بدون عینک سخته برام نه عزی ...

وقتی میری توخیابون یاتوعروسی نمیتونی ببینی خیلی فشاربه ادم میاد😅😅😅

وقتی میری توخیابون یاتوعروسی نمیتونی ببینی خیلی فشاربه ادم میاد😅😅😅

اره واقعا

من مصلا اون یک ساعتی که بابام رفته شیشه عینک و عوض کنه جونم در میاد واقعا خیلی سخته 

خودمم چن نفر رو دیدم عمل کردن راضی بودن دیدم اینجا گفتن اصلا نباید ی ضربه خیلی کوچیک به چشم بخوره م ...

اینجایه عده چرت زیادمیگن

فقط تاچند هفته باید تویه اتاق تاریک میگفتن باید بشینی هیچ نوری به چشت نخوره