2737
2734
عنوان

امروز فهمیدم ب ای خدا ارزشی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اینکه ممنون میشم جوابمو بدین 

منم دیسک کمر دارم یعنی سه سال پیش پای چپم درد گرفت ک رفتم دکتر و، ام آر ای و ک گفتن دیسک متوسط و تنگی کانال خیلی خفیف هم داری ک بخاطر اضافه وزنته دکتر برام فیزیو نوشت ک شرایط مالی شو نداشتم و نرفتم اما یه دکتر فیزیوتراپ آشنا دارم ک رعایت ها و یه ورزش گفت ک خیلی بهتر شدم یعنی طوری بودم ک اگه کارسنگین  نمیکردم و.... عالی بودم 

تا اینکه پارسال زمستون پدرم و بیمارستان بستری کردن و من خیلی استرس داشتم و جوش زدم از همون موقع سمت راست کمرم درد گرفته وبا استراحت یکم خوب میشم باز همون دردا 

دیگه بریدم بخدا احساس میکنم پهلوم از پشت کمرم ورم میکنه و یه چیزی انگار میخاد بزنه بیرون 

زیر پوستم همون قسمت کمر یه چیزهایی شبیه غده چربی احساس میکنم رفتم دکتر میگه از همون دیسکته باز فیزیو تراپم میگه اینا اسپاسم و چیز خاصی نیس 

بخدا درمونده شدم منم مثل شما سنم کمه بادوتا بجه ک نمیشه استراحت کرد خدا من و ببخشه گاهی به سرم میزنه خودمو بکشم راحت شم 

نه میتونم زیاد بشینم نه راه برم نه هیچی 

😭😭😭😭😭😭😭😭

2728

ببخش عزیزم خیلی طولانی شد فقط خواستم بدونم علائم شما چی بوده آخه من پیش دکترم ک دوباره رفتم گفتم توروخدا ام آر ای دوباره بنویس احساس میکنم مهره هام جابه جا شدن گفتن اصلا ام آر هر چهار سال به باره تصادف یا زمین ک  نخوردی بخام بنویسم ناگفته نماند ک وزنمو کم نکردم 

ببخش عزیزم خیلی طولانی شد فقط خواستم بدونم علائم شما چی بوده آخه من پیش دکترم ک دوباره رفتم گفتم تور ...

سلام آبجی من ک بریدم

من درد و سوزش بدی تو قسمت سمت چپ بدنم نزدیک پهلو و پست ران و کنار قوزک پام دارم 

2740
کم کردن وزن تاثیری نداشت برای شما؟ آخه تا میری دکتر زود میگن وزن کم کن 

تاثیر داشت بهتر شده بودم

اما خب چدن خدا دوسم نداره شرایط برام طوری شد مجبور شدم برم عمل لیزری

شهریور ماه عالی بودم امامی ونسنم بخاطر کارم هر روز رفت و آمد کنم دوباره داغون میشم

التماس ریسمون و کردم گفتن پارتی نداری نمیشه

تا اداره کل رفتم ...‌درسن نشد انتقالیم

پس رفت و آمد کردم اذیت شدم رفتم عمل لیزری و بیچاره شدم دکتر بهم گفت خیی بهتر از قبل میشی امت دبسکم دو برابر زد بیرون

الهی بگردم 💔💔انشالله درست میشه 

ای خدا چیکارشون نکنه اگه همون موقع نمیزفتی و استراحت داشتی خوب میشدی حالام از رحمت خدا ناامید نباش حق داری میدونم خیلی اذیتی ولی خدا از تموم درد های ما بزرگ تره