2737
2734
عنوان

باکارمند بانک بحثم شد

750 بازدید | 60 پست

من نمیدونم واقعا چه فکری میکنن.من یه ماهه درگیر وام ودیعه مسکن هستم.بچم کوچیکه واقعا سختمه هرروز هرروز برم بیام. اول به من میگن دوتاضامن بیاری چک صیادی داشته باشن قبوله.گردش  حساب هم عالی باشه اوکیه.مدارک ضامن ووام گیرنده وپوشه وگیره.اومدم یه ضامن کارمند بردم ویه ضامن گردش حساب عالی با چک. روز بعد میرم میگم پرونده تمومه؟میگه توکه ضامن نیاوردی؟!😑بماند جقدر چک وچونه زدم تا جناب حافظه ماهی مانندش بیاد سرجاش ویادش بیاد.حالا برگشته میگه این چکه قبول نیست باید چک جدید بیاره😤.حالا رو دست چک نوشته صیادی مال بانک خودشون هم هست.خلاصه به ضامن گفتم بره دسته چکشو جدید کنه.این پروسه یه هفته طول کشید.حالا دسته چک جدید اومده میگه باید ضامنات باز بیان امضاکنن.ضامنام اومدن امضا کردن رفتن.خوب که رفتن .میگم خب خداروشکر تموم شد؟میگه کجای کاری باید حالا بری سفته بگیری دوباره ضامنات بیان امضا کنن.😡😡😡😡😡😡😡

اعصابم بشدت خورد شد .گفتم جناب همون اول زحمتتون میشه یجا بگین دقیقا چه چیزایی میخواد که من همه رو یجا بیارم ضامنام یجا امضاکنن؟؟؟بندشده باعصبانیت وحرص میگه عذرخواهی میکنم که هی میگم این بیار اون بیار نمیبخشی هم به درککککک.من که نمیتونم هرروز بشینم جوواب مراجعه ای مثل شمابدم😶.

.منم گفتم جناب،ضامنای من کار دارن بیکار نیستن که بخاطر یه وام هی برن وبیان.پشت دیواربانک هم ننشستن که من هی تاشما امرکردی بگگم بیان فلان کاغذو امضاکنن.اگه نمیخواین وامو بدید خب بگید تا من پرونده رو ببرم یه بانک دیگه...ازبانک زدم بیرون ازبس اعصابم بهم ریخته بود برگشتم خونه

انسانیت کجارفته؟؟هر ۱۰۰ میلیون دوتاضامن میخواد.پس اون وامای میلیاردی که خودشون میگیرن چندتاضامن میخواد؟😏

rooyaietalkhسابق هستم.کاربریم بخاطر حرف حق ترکید 🥰😇ّ.زندگیه من فرازووشیب های زیادی داشته که سختیاش بیشتربوده.ولی هیچوقت لبخندازرولبم پاک نشده .یه دختردارم که تموم زندگیمه.ممنون میشم اگه قابل بدونی یه صلوات واسه دخترم وخوشبختیم مهمون دلم کنی.😍

همسایه خودمون کارمند بانکه، از وقتی رفته کارمند اونجا شده وضعش ازاین رو به اون رو شده، همش هم با وام 

حالا مردم میخوان وام بگیرن باید هزاربار برن و بیان و ضامن و... 

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا من ی جایی سرکار میرفتم حتی احتمالات هم به طرف توضیح میدادم😒😒

میگفتم مثلا به فلان چیز حواست باشه یوقت نری اسیر شی فلان شی

خیلی دعام میکردن 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
همسایه خودمون کارمند بانکه، از وقتی رفته کارمند اونجا شده وضعش ازاین رو به اون رو شده، همش هم با وام ...

میدونی چرا وضعشون توپ میشه؟چون وام زیاد باسود خیلی کم وتعدا ماه هارو زیاد میبندن برای خودشون.به همین راحتی

rooyaietalkhسابق هستم.کاربریم بخاطر حرف حق ترکید 🥰😇ّ.زندگیه من فرازووشیب های زیادی داشته که سختیاش بیشتربوده.ولی هیچوقت لبخندازرولبم پاک نشده .یه دختردارم که تموم زندگیمه.ممنون میشم اگه قابل بدونی یه صلوات واسه دخترم وخوشبختیم مهمون دلم کنی.😍

خون مردم و میکنن تو شیشه .انگار میخوان از ارث پدرشون وام و بدن .

منم پارسال وضعم همین بود .

حالا خودشون وام های میلیاردی بر میدارن .بدون بهره و بدون ضامن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2738

امان از دست اینا

پول خودمون میخوایم جابه جا کنیم باید به اینا حساب پس بدیم ۱۰ تا مدرک ببریم مسخره ها

رفتم بانک سپه حساب باز کنم کارمنده میگه براچی میخوای حساب باز کنی؟ منم گفتم برا کلاهبرداری😒

حق داری....اجی وام ودیعه مسکن چجوریه؟

اینقدر اذیتم کردن حدنداره‌.اگه سودش کم بود میگفتم بخاطر سودکم اذیت میکنن.درصورتیکه به حساب خودشون ۲۳ درصده ولی هر ۱۰۰ میلیون باید ۱۷۰پس بدیم

وضع خودشون خوبه چه میفهمن

گفتم که وام برای خودشون بدون ضامن،باسود بسیار کم،تعداد اقساط زیاد میبندن.به کجاشون فشارمیاد؟

حالا من ی جایی سرکار میرفتم حتی احتمالات هم به طرف توضیح میدادم😒😒 میگفتم مثلا به فلان چیز حواست ب ...

شما انسانیت داری.این کارمنده بویی از شرف نبرده بود