2737
2739
عنوان

عفونت باکتریایی واژن

142 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من دو سه سال پیش با نامزدم رابطه محافظت نشده داشتم بعد از اون حس کردم واژنم حس خشکی داره و ببخشید بوی خون پریودیم عوض شده ب پزشک زنان مراجعه کردم گفتش که ph واژنت نامتعادل شده و باعث عفونت شده انتی بیوتیک داد بهم اما گفت تا اخر عمر درگیر این قضیه هستی ، و ممکنه با کوچیکترین چیزی باز عفونتت عود کنه من تا تونستم مراقبت کردم اما مجددا داره عود میکنه و حتی کلیه هامم درد میکنه ولی اصلا دلم نمیخاد باز انتی بیوتیک مصرف کنم کسی تجربه مشابهی داشته که بتونه کمکم کنه؟؟ افسردگی گرفتم سر این قضیه و میخام زندگیمو تموم کنم . چون فکر به اینکا تا اخر عمر درگیر این داستانم تحملش سخته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم تو طب سنتی میگن ک عفونت و کیست و این چیزا از سردی رحم هس

میگن باید بادکش گرم و روغن مالی با روغن سیاهدانه قسمت شکم و کمر انجام داد

شما اگ داروی شیمیای نمیخای ی طب سنتی خوب پیدا کن بادکش انجام بده

...
2731

کپسول لاکتوفوم بگیر و مصرف کن 

البته در حد یک دوره باز استراحت بده باز وقتایی ک بدنت ضعیف میشه بخور. ... یکجوری سیستم ایمنی واژن و رحم تقویت می‌کنه و شیمیایی نیست...مایعات ..ورزش...تغذیه سالم ...مکمل هایسیسام ایمنی و خواب کافی ...البته من خودم تازه زایمان کردم و چون بچه کوچیک دارم همه این مسائل نمیتونم رعایت کنم امیدوارم زود سرپا شم تا به روتین قبلی برگردم ...

عنبرنسادودبده وسعی کن لباس زیرنپوشی ودامن پات باشه توخونه.‌‌..برای تقویت سیستم ایمنی بدنت هم ناشتا دوسین بخور

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

ی علت دیگ عفونت اینه ک میگن وقتی فردی گودی کمرداشته باش  رحم ب سمت پایین میاد باعث عفونت میش و عضلات کف لگن ک ضعیف باش 

برای تقویت عضلات کف لگن حرکت کگل انجام بدین اما خب نیاز ب صبوری  داره با یماه دوماه جواب نمیده

شما میتونی بادکش و کگل رو باهم انجام بدین

و اینک دمنوش هایی هم هسن براعفونت اما خب از ی طب سنتی خوب بپرس

...
2740