2733
2734
عنوان

از دست همسایه ها ارامش ندارم دیگه

220 بازدید | 29 پست

سلام واقعا از ساعت 8صبح شروع کردن اخه چه خبره دو زار فرهنگ آپارتمان نشینی هم ندارن یعنی اونقدر عوضی هستن حالم از خونه و زندگیم بهم میخوره میرم خونه پدرو مادرم دیگه دلم نمیخواد بیام از دست این سروصداهاشون 

به شوهرم میگم خونه رو عوض کنیم بریم طبقه اخر حتی بدون آسانسور هم شد ارامشم مهمتره میگه نه من تا وقتی نتونم خونه باب دلم نگیرم همینجا میمونم اخه مرد حسابی تو از ساعت 7صبح میری نمیبینی و نمیشنوی که 

تروخدا اگه شما ها هم آپارتمان نشین هستید رعايت حال دیگر واحدا رو بکنید از خودمون شروع کنیم فرهنگ سازی رو

عزیزم اگه مستاجر نیستی و خونه خودته. عایق صوتی کن. هزینه ای نداره. تخریب و اینها هم نداره. راحت میشی.

و اینکه باور کن ماهایی که بچه داریم. دلمون میخواد بچه تا ظهر بخوابه. بعدش شلوغ نکنه. اما بچه زود بیدار میشه. و هر چی دنبالش میدویم بدتره...............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تومنی یامن توام

من که میخوام فقط ساعت بگذره زنگ بزنم به صاحاب خونه

چون واقعا دیگه ازگفتن وتذکردادن خسته شدیم

کلمات قدرت آزار دادن شما را ندارندمگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان بسیار عزیز باشد . . .
2731
عزیزم اگه مستاجر نیستی و خونه خودته. عایق صوتی کن. هزینه ای نداره. تخریب و اینها هم نداره. راحت میشی ...

عایق صوتی چجوریه تا حالا ندیدم بعد از ساخت خونه بشه زد

اخه اینا بچه ندارن خیر سرشون خودشون زن و شوهرن

طبقه بالایی من ساعت۷صبح بیدارمیشن دیگه فکرنمیکنن بقیه خوابن میشینن بالاسرمون گردو وبادام میشکنن یامیان تو راه رو به سر و صدا دادن

کلمات قدرت آزار دادن شما را ندارندمگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان بسیار عزیز باشد . . .
2740

بعضیا بیشعورن ذاتشون همینه درستم نمیشن 

من چی بگم که جاریم طبقه پایینمونه 

خودم دوتا بچه مدرسه ای دارم از ۷ تا ۱ خونه نیستن سر و صدا نداریم اصلا،دوباره بچه هام از ۱ که میان تا ۴ استراحت میکنن و بعدم شاید یه یکی دوساعت بازی کنن و بعد درس و خواب 

حالا اینا خودشون میخوابن یهو ۱۲ شب شروع میکنن  

بخدا خودش داد میزنه بچه ی دوسالش داد و گریه و خنده و جابه جا کردن مبل و یهو شوهرش داد میزنه یا در های اتاقارو بشدت محکم میبندن حتی بلند بلند ادا درمیارن بچه بخنده 

آرامش نداریم 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
تومنی یامن توام من که میخوام فقط ساعت بگذره زنگ بزنم به صاحاب خونه چون واقعا دیگه ازگفتن وتذکردادن ...

ادمی که نخواد بفهمه تا فردا صبح بگو

الان قشنگ انگار زلزله اومد خونه مبل رو از یه سر حال میکشه یه سر دیگه

بالایی عوضی که از 8شروع کرده به کشیدن مبل و جابه‌جایی یه واحد از خدا بی خبر دیگه هم اهنگ گذاشته هرگز ...

اگه همیشه کارشون اینه درست نیست اما ۸ صبح زمان بیداری وکاره شاید شما بخوای تا ظهر بخوابی نمیشه همه سکوت کنن

چرا تذکر نمی‌دین شاید نمی‌دونن صداشون میاد همسایه بالایی ما هم فرش های رو جمع کرده بود اینقدر سر و صدا داشت بهشون گفتیم رعایت کردن ولی خب کارای دیگه می‌کنه مهمان زیاد داره هر شب هم بوی کباب راه میندازه اونم نصف شب 

طبقه بالایی من ساعت۷صبح بیدارمیشن دیگه فکرنمیکنن بقیه خوابن میشینن بالاسرمون گردو وبادام میشکنن یامی ...

واسه ما قسمت بدش اینه که اینا هم صاحب خونه هستن مستاجر نیستن که بگم سرسال میرن

ادمی که نخواد بفهمه تا فردا صبح بگو الان قشنگ انگار زلزله اومد خونه مبل رو از یه سر حال میکشه یه سر ...

زورم اینجامیگیره وقتی هم زنگ به خانمه میزنم میگم چیکارمیکنین مامیخوایم استراحت کنیم مث طلبکارا جوابم میده🤔🤔

بعضیا بیشعورن ذاتشون همینه درستم نمیشن  من چی بگم که جاریم طبقه پایینمونه  خودم دوتا بچه ...

بعد حرف که میفته میگه بچم نمی‌خوابه ۴ صبح میخوابن تا ۱ ظهر دوباره ۵ ظهر میخوابن تا ۹ شب 

۱۲ شب پرانرژی شروع میکنن به آزار دادن و سر و صدا  

در عرض دودقیقه سه چهار بار در ها رو محکم میکوبن انگار زیرمون زلزله میاد

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰