2737
2734

به شدت عصبی ولی در عرض پنج دقیقه دوباره آروم میشه

یک مقدار خسیس

به پوشش و اینا گیر میده

اهل مسافرت و اینا نیست

۲۴ ساعته کار میکنه

چشم و دل پاک

متعهد

اصلا و ابدا کینه ایی نیست و خیلی دل صافه

رفیق باز نیست

بارها شده تو جمع بهش توهین کردم اما هیچی بهم نگفته

دست به زن نداره

میگه پوشش محجب داشته باش کل دنیا رو بی من بگردی مشکلی نیست

اهل مشروب و الکل نیست

میدونم قلبا دوسم داره و خیلی جاها با بچه بازی هام کنار اومده 

اینا اخلاقای خوب و بدش بصورت کلی گفتم

به خاطر چند مورد اول به طلاق فکر میکنم اما اطرافیانم

مدام خوبی هاشو تو گوشم زمزمه میکنن

اکانتی برای درد و دل های دو خواهر❤👭❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ انسانی کامل نیست. هرکی چند تا خوبی داره چندتا بدی. مطمان باش هیچ مردی همه چیز تموم نیست

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2731

شوهر منم اهل سفر نیست میگه با مامانت اینا برو هر جا خواستی اعصابم از این اخلاقش داغونه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2740

همه ما ایراد داریم

زندگیتو خراب نکن

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم