2737
2734
عنوان

بچه عا دیشب به کراشم حسمو گفتم+شاااات

| مشاهده متن کامل بحث + 3381 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیگه اگه گفت و دوست مشترکتون اومد بهت گفت چرا همچین چیزی بهش گفتی بگو مگه نگفته بهت که شوخی و سرکار ...

عااا خوبه مرسیی🤣🤣🤌

مثلا عرعر کنی بوم‌بوم کنه قلبم، مثلا مث خر بدوئی سمت منه احمق🗿✌🏿
2728
اره واقعا. ولی خب من واقعا استرس داشتم ب رفیق مشترکمون خیلییی بد میشد. الان چیکارکنم؟ 

باید قبل از مطرح کردنت چک و چونه ی اینکه رفیقتون چیزی متوجه نشه رو میزدی،حداقلش این بود مسخره بازی ایشون رو میدیدی دیگه عنوان نمیکردی 

من به شخصه جای تو بودم روی اصل حرفم تاکید میکردم،میگفتم من واقعا بهتون علاقه دارم،شاید زمان مناسبی برای عنوان کردن این موضوع نبود و خوب دله کاریش نمیشه کرد و مثل اینکه شما علاقه ای به پرداختن به این موضوع ندارید،مرسی که جدی نگرفتید مرسی که اصل حرفمو نادیده گرفتید

فقط تنها خواهشی که دارم بین خودمون بمونه اگر ذره ای براتون اهمیت دارم،همین

2740
۳

با پشت دست بزنم دهنش خون بیاد😐😐😐🤦🏻‍♀️رو‌ مخییییی

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake

کراشهاتون رو کراش نگه دارید

اینهمه تاپیک اعتراف ب کراش دیدم اکثرشون دخترا ضایع شدن

ب پسره غیر مستقیم نخ بدید اگه خود ش خواست. ولز شما خوشش اومد خودش پیشنهاد میده

اگه پیشنهاد نداد یعنی حستون دو طرفه نیست

سلام عزیزم میشه دوتا تاپیک اخرمو گزارش بزنی؟؟؟ 🥺

خداییش بسه دیگه .

گزارش الکی بزنن خودشونم تعلیق میشن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
خودش از تو خوشش میاد ولی از اینکه مسخره ش کنی جلو نمیاد

جدیی خوشش میاااد؟؟ از کجا میدونییی🥺🥺🥲

مثلا عرعر کنی بوم‌بوم کنه قلبم، مثلا مث خر بدوئی سمت منه احمق🗿✌🏿