2737
2734
عنوان

جای ما بودید بچه دار میشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 32 پست
عزیزم الان بخواهی خونه عوض کنی چندین سااال باید پول جمع کنی با تورمی هم که هست هر سال میزان پولی که ...

دقیقا این تنبلی ترس انداخته تو دلم 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟
من وقتی بچه دار شدم شرایط مالی شما رو نداشتم الان شرایطم خوبه ها...اون موقع نه الان نی نی چهارمم ت ...

بسلامتی عزیزم 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا این تنبلی ترس انداخته تو دلم 

ببین واقعیتش اینه که الان هم از لحاظ بدنی آمادگیت بیشتره هم حوصلت بیشتره...هم اگه یه بچه بیاری، و به فکر دومی باشی زمان داری که بینشون فاصله بندازی و سنت هنوز بالا نرفته...مزایاش خیلی بیشتر هست نسبت که منی که دیر ازدواج کردم و تازه۳۳ سالگی مامان شدم!  الان می خوام دومی بیارم فکر می کنم زودتر بیارم که یه دیر نشه موقع نابارور نشم ولی از اون طرف سخته دو تا بچه پشت سر هم...از یه طرف می گم بچه هام بزرگ می شن من پیر و بیحوصله شدم و نمی تونم پا به پاشون برم...اختلاف دیدگاهمونم زیاد می شه...

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز