2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز از سال ۹۰ به الان ۱۳ سال گذشته و هر روز یه قانون جدیدی وضع میشه باورم نمی‌شه که شما ...

البته که همینم بعضی از دکتر زنان ها انجام نمیدن بهانه میارن هنوز سنت خوبه میتونی بچه بیاری وفلان وفلان

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 
2728

طبیعی برای شما روش مناسبی نیست، بخاطر اینکه میگید همسرتون بچه میخواد دوم اینکه تازه ازدواج کردید و اون تجربه مناسب از کنترل رو ندارید به نظرم نوع کان‌دوم رو عوض کنید از مدلهای نازک تر که مواد تاخیری نداره استفاده کن 

قرص هم عوارض خاص خودشو داره که پیشنهاد نمیکنم

2740
البته که همینم بعضی از دکتر زنان ها انجام نمیدن بهانه میارن هنوز سنت خوبه میتونی بچه بیاری وفلان وفل ...

ببین آخه به اونهام گفتن که شما باید تشویق به زاد و ولد بکنیدشون به خاطر اینکه نرخ جمعیت خیلی اومده پایین اکثراً دارن رو به تک فرزندی و دو فرزندی میرن و طبق پیش‌بینی‌هایی که کردن ۳۰ سال آینده ایران یک جامعه خیلی خیلی پیر هستش و خب جامعه خیلی پیر به درد کسی نمی‌خوره تو هیچ زمینه‌ای برای همین دارن سعی می‌کنن جلوی یه سری از چیزا رو بگیرن که مردم بچه‌دار بشن می‌بینی دیگه راه‌های تشویقی رو نمی‌دونم خودرو و وام و زمین و از اینجور چیزها

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
طبیعی برای شما روش مناسبی نیست، بخاطر اینکه میگید همسرتون بچه میخواد دوم اینکه تازه ازدواج کردید و ا ...

از کاندوم نازک استفاده کردیم تاخیری هم نداشت فقط یخورده انگار چرب بود حالت روان کننده 

میگه اینجوری لذتی نداره برام شاید بهانه میاره

یا خدا  متوجه شدی یا نه ؟

نه نمیدونستم

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   

با قرص باردار شدم 

البته سقط شد 

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤
شوهر منم کنترل داره چون دوسالم عقد بودیم برای رابطه سطحی یاد گرفته کنترل کنه 😁

خب پس میتونه جلوگیری کنه 

توفکرش نیستی و پیداش میشه ولی وقتی ک باید باشه میره