2737
2739
عزیزم علاقمندی بهشون؟ 

بله، البته اگه الان همه سرزنشم نکنن و همه چی درموردم نگن و قضاوت نکنن

زمانی که دانشجوشون بودم یکی دوباری ازم خواسته بود بابت درس برم دفترش یا توی زمان کرونا مجازی حرف بزنیم الان یه عده میان میگن خب خواسته نظرتو بپرسه دلیل نمیشه خوشت اومده باشه ازت ولی عزیزان ما خانم ها بالاخره درکمون از احساسات عمیق تره بالاخره میشه فهمید هدف طرف مقابلت چیه واقعا پرسیدن نظرته یا چیز دیگه ضمن اینکه من اصلا دانشجوی فعالی نبودم

همین شد که من بهش علاقمند یا وابسته یا هر اسمی که میشد گذاشت شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله، البته اگه الان همه سرزنشم نکنن و همه چی درموردم نگن و قضاوت نکنن زمانی که دانشجوشون بودم یکی د ...

زمانی که استادشماهم بودن حلقه دست میکردن؟؟ 

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
اونموقع هم حلقه دستشون بود یا نه؟  از یه اشنا تو دانشگاه بپرس خب

نه عزیزم اون موقع نبود 

باورتون میشه درمورد این موضوع با کسی حرف نزدم؟💔

غیر از مادرم که یه بار به شوخی بهش گفتم

حتی با خواهر بزرگترم هم حرف نزدم

خواستم با یکی از اساتید مون که واقعا مرد خوبیه و اَمنه برای دانشجوهاش درموردش حرف بزنم و بپرسم ولی پشیمون شدم

2731
بله، البته اگه الان همه سرزنشم نکنن و همه چی درموردم نگن و قضاوت نکنن زمانی که دانشجوشون بودم یکی د ...

خوب شاید از تو خوششش اومده

با تو حرفیده و ....نظرش برگشته

به هر حال اگه میخواست یا بخواد حتما میگه 

درگیر اوهام نکن خودتو 

نه عزیزم اون موقع نبود  باورتون میشه درمورد این موضوع با کسی حرف نزدم؟💔 غیر از مادرم که یه ب ...

چون که اون موقع نبوده الان هست احتمال متاهل بودنش زیاده خیلی دل نبند ولی بپرس به نظرم که اگه متاهل بود دیگه راحت تر بهش فکرنکنی

زمانی که استادشماهم بودن حلقه دست میکردن؟؟ 

نه عزیزم اون موقع نبود

از وقتی هم کرونا اومد دیگه ندیدمشون

این هم که میگم حلقه دستش دیدم چند روز پیش توی کانال دانشگاهمون دیدم 

2740