2733
2734
عنوان

اول صبحی کتک خوردم🥲💔

929 بازدید | 37 پست

از پدری که از وقتی یادمه در حال کتک زدن من بوده 

دیشب نخوابیدم صبح پاشده میگه ببرمت سرکلاس سه روزه به خاطر مریضی نرفتم مدرسه 

گفتم امروزم نرم چی میشه برگه دکترو دارم 

چون اگر حال روحیم خوب نباشه برم سرکلاس حالم بد میشه(مشکل اعصاب و روحی دارم)شروع کرد کتک زدنم برای اولین بار مامانمم همراهیش کرد🙂

نمیخوام دیگه توی این خونه باشم اصلاااا نمیخوام 

با نزدیک ۱۸ سال سن اختیار خودمم ندارم 

یه بچه میارید خواهشا درست بزرگش کنید مثل من نشه 

همین الان میخواستم ۳۰ تا قرص خواب بخورم مامانم گفت بیشتر بخور حتمی باشه🥲💔

مارا با بی وفایان  صنمی نیست.اگه قیامت قصه باشه من تو رو کجا ببین امشو و یادت دواره  دلم تنگه بی قراره ،امروز دواره جور هرشو،یادت حبس ای اتاقه،در و دیوارِ دلم،کوچه و کوچه ی خیالم،گشتی قصیله خوده،ایییی ظالممم🙂🖤ظاهری آرام دارد باطن طوفانیم،کاربری از ۱۶ ام دست دو نفره مسی و زهرا

بهشون میگم حال الان من نتیجه رفتاراتون از ۳ سالگی به بعده قبول نمیکنن😭

مارا با بی وفایان  صنمی نیست.اگه قیامت قصه باشه من تو رو کجا ببین امشو و یادت دواره  دلم تنگه بی قراره ،امروز دواره جور هرشو،یادت حبس ای اتاقه،در و دیوارِ دلم،کوچه و کوچه ی خیالم،گشتی قصیله خوده،ایییی ظالممم🙂🖤ظاهری آرام دارد باطن طوفانیم،کاربری از ۱۶ ام دست دو نفره مسی و زهرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بدت نمیخوان ک گفتن بری مدرسه  من ۱روز نمی رفتم پدرم و در میاورد مامانم از بس بالایسرم اذان می ...

گفتم که عزیزم من مشکل روحی دارم 

خود دکتر هم گفت حالت خوب نیست نرو!

نمیدونم چه اصراری دلرن

واقعا ادم تا وقتی نمیتونه نباید بچه بیاره. بخدا قسم من بچم بدنیا بیاد اگه بگه دیگ کلا نمیخاد درس بخونه حتی اگ راهنمایی ام باشه باهاش مخالفت نمیکنم میگم نخون

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2738

بگردم الهی

درکت میکنم

دوست دارممم یکی از کاربر هایی هستی که خیلی برام باارزشی نکن لطفا خواهش میکنم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
مشکلت چیه؟ افسردگی داری؟ چرا نخوابیدی؟

افسردگی حاد و بیش فعالی روزانه یه مشت قرص میخورم کافی نیست اصلا

درست بخون ازشون جدا شو با خودکشی که عذاب این دنیات کم بود عذاب اون دنیا هم برای خودت میخری

نمیتونم تمرکز ندارم اصلا 

صبح تا شب اتفاقات گذشته توی سرم مرور میشن

گفتم که عزیزم من مشکل روحی دارم  خود دکتر هم گفت حالت خوب نیست نرو! نمیدونم چه اصراری دلرن

خب  بااین وضعیتت،مدرسه که بهتر ازتوخونه موندن واعصاب خوردیه

حال وهوات هم عوض میشه کنار دوستات