2737
2734
عنوان

شوهری ک از همه نظر خوبه اما فقط...

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 53 پست
چ عجیب یبار بهم گفت باید پسر میشدی ببینم بازم این حرفارو میزنی  ممنون عزیزم حالا از بارداری در ...

اره خب ی وقتایی باید خودتو جای اون بزاری

ازش بخواه کمکت کنه تو کارا خسته نشی عوضش ازونور براش انرژی داشته باشی 

خواهش میکنم عزیزم 

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊
بخاطر بارداری نیازت بالارفته یا ممنوعه رابطه براتون ؟

نه ممنوع نیس سه ماهه اولم خیلی بالا رفته بود ولی حالا نرمال شده صرفا بخاطر اینکه حاملم میگم بهتره رعایت کنم 

رابطه هم داریم ولی دیگ هروز نمیتونم واقعا خطر داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
عشقتون پایدار . ماشاله فعالیتتون هات وشدید بود کهبه نتیجه رسیده حامله شدی😊😅 به نظرم نزار شوهرت سرد ...

😂😂

مرسی عزیزم 

من خودم خیلی طبعم گرمه و استقبال میکردم بشدت ولی خب حالا چون محدود شدم سنگین شدم استرسای بارداری و شکمم ک تو دست و پامه یکمی بی حوصلم میکنه ولی با این حال بازم همراهی میکنم 😵‍💫

😂😂 مرسی عزیزم  من خودم خیلی طبعم گرمه و استقبال میکردم بشدت ولی خب حالا چون محدود شدم سنگین ...

همراهی نمیخواد که چون پزیشن خاصی دبگه نیست که همه زحمتش به گردن شوهرت . بهش بگو خسته نباشی اخر کار😅😂

😊

تو تمیز ترین باغچه رو هم بیل بزنی چندتا کرم توش هست

فرشته نیس که ،هر ادمی اشکالی داره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706