2733
2734
عنوان

مادری که سالها خیانت کرد...

946 بازدید | 31 پست

مادری ک سالها خیانت کرد 

کوچیک بودم صدای پشت تلفن حرف زدنش رو میشنیدم هر و کر هاش رو 

خواهر بزرگم همیشه وقتی میدید مامانم با تلفن حرف میزنه گریه میکرد و داغون شد 

تا وقتی بابام مچش رو نگرفت ول نکرد

معلوم نیست داداش کوچیکم واقعا داداشمه یا نه 

به من میگه خجالت بکش 

برو سم بخور

برو سربه زیر اشغال 

برو بمیر خودتو بکش که ۵ سال کنکور قبول نشدی و ابروی مارو بردی 

باشه مادرم 

من میرم به جای تو خجالت میکشم...

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه حساسی تو 

اره

تو هم اگه ۵ سال تو اتاقی مینشستی 

ابتدایی بودی خیانت مادرتو میدیدی خوشگل کردن مادرتو برا یه مرد دیگه میدیدی شاید حساس نبودی

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
2738

و واکنش پدرت؟

هنوزم ادامه میده؟

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️