2733
2739
عنوان

فقط مامان هایی که دختر ۸_۹سال دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 55 پست

احتمالش زیاده چون همه بچه ها ک ۱۳ یا ۱۴سالگی پریود نمیشن ک چند تا بچه دوستامون دقیقا ۹سالگی پریود شدن و علایم بلوغ میتونه باشع

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم به شدت گرماییه بر خلاف منو و پدرش ... مرسی عزیزم . پس طبیعیه... خودش اومده میگه مامان خانم ...

خیلی غول مزخرفیه ابن بلوغ 😭😭😭😭 کاش میشد دوران بلوغ رو بچه تو بسپاری به یه متخصص خوب که دورش رو آروم بگذرونه من واقعا آدم این دوره نیستم۰😭

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
خیلی غول مزخرفیه ابن بلوغ 😭😭😭😭 کاش میشد دوران بلوغ رو بچه تو بسپاری به یه متخصص خوب که دورش رو آ ...

دغدقه ی این روزای منم شده این فکرای مزخرف با وجود بارداری اما همش نگران دخترم هستم

2728
دختر من هشت سال و خوردی داره جدیدا پرخاشگر شده بی ادب شده رابطه اش با باباش خیلی خوبه اما از من بدش ...

دختر منم همینجوریه ولی تابحال نگفته ازت بدم میاد ، امروز داشت میدفت مدرسه میگفت من اصلا مامان نمیخوام تو خیلی بدی منو بزور میفرستی مدرسه من خوابم میاد  😔

خدا به داد برسه الان اینن وای به حال وقتی نوجوان بشن

اینا چرا اینجورین وزن دختر ۹.۵ ساله ۲۳ قد ۱۲۵

ببین قد و وزن به زنتیک هم برمیگرده من دخترم رو دکتر برده بودم گفت یکی از عوامل مهمش وزن تولده ، دختر من به دنیا اومد ۲۵۰۰ بود 

احتمالش زیاده چون همه بچه ها ک ۱۳ یا ۱۴سالگی پریود نمیشن ک چند تا بچه دوستامون دقیقا ۹سالگی پریود شد ...

نه به پریودی که اصلا فکر نمیکنم هنوز ۲،۳ سال وقت داره ، نگو توروخدا🤕🤕🤕😭😭

دغدقه ی این روزای منم شده این فکرای مزخرف با وجود بارداری اما همش نگران دخترم هستم

الهی خدا بهت صبر و توان بده عزیزم ، خدا عزیزانتو برات حفط کنه ، خیلی دوره بدیه دنبال یه مشاور مذهبی خوبم

2740
دختر منم همینجوریه ولی تابحال نگفته ازت بدم میاد ، امروز داشت میدفت مدرسه میگفت من اصلا مامان نمیخوا ...

دقیقا باباشون ک یا شیفته یا بیرون وقتی میاد خب معلومه مهربونه من دائم تو خونه دارم با سه تا بچه سرو کله میزنم خب طبیعیه اعصاب ندارم، خییلی ناراحتم حتی قلبم درد میگیره تپش قلب میگیرم، دختر من اختلاف سنی ش هم با دو تا کوچیکه شش ساله، یعنی تو خونه اصلن هم بازی نداره، خدا خودش کمک کنه بهمون 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم

[QUOTE=335668867]دقیقا باباشون ک یا شیفته یا بیرون وقتی میاد خب معلومه مهربونه من دائم تو خونه دارم با سه تا بچه سرو ...[/QUOT

خدا ان شالله کمک کنه به هممون بتونیم بچه های سالم و خوبی تربیت کنیم

دختر من ۹سالشه 

پرخاشگر نیست ولی به شدت لجبازه.با اینکه باهوشه ولی هرچیزی رو هزار بار باید بگم تا انجام بده.مثلا هرروز باید بگم مانتو مدرسه رو ببر تو اتاقت،باز فرداش که میاد میاره میندازه وسط مبل ها😔یا هرروز عصر کتاب هاش پخش سالنه😭

آره عزیزم سن بلوغ اومده پایین 

من خودم متاسفانه دیر دخترم رو بردم متخصص غدد اطفال الان کلاس چهارمه 

تابستونی که گذشت من یه مرتبه بردم آزمایش نوشت و اینا گفت وارد چرخه بلوغ شده 

دوباره نبردمش تا قبل عید عکس مچ دست گرفت گفت دیگه استخون برگشته نمی دونم چی چی شده دیگه نمیشه کاری کرد برای قدش 

اما آمپول داد که جلو بلوغ اگر خودم خواستم بگیره که هنوز نزدم 

اما بهمم گفت دیر اومدی سن بلوغ اومده پایین مثل ماها نیستن باید زودتر اقدام می کردی

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم