2737
2734

قضاوتم نکنین ی کاری کردم مث چی پشیمونم

همکارم ک چند سال هم ازم کوچیک تر هست 1 ماهه هی اصرار میکرد باهم باشیم گفتم نه. امروز گفت بریم بیرون حضوری حرف بزنیم بعد سرکار نشستم تو ماشینش گیر داد بیا جلو نشستم جلو یهو دستم گرفت و بوسم کرد منم عصبانی شدم و گفتم نمیخام باهم باشیم بعد رسوندم و رفت بهش پیام دادم فکر نمیکردم همچین ادمی باشی ومن سادگی کردم ک باهات اومدم بیرون اونم گفت چون بهم گفتی نه مث ابجی بزرگم میمونی و ببخشید و فراموشش کن کاری ک کردم 

دارم از عصبانیت و ناراحتی میمیرم ک چرا رفتم بیرون ک اینجور بشه

هر روزم چشمم تو چشمشه و غرورم انگار خرد شده و داغونم

چیکار کنم

اهمیت نده کاریه که شده فراموش کن

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاملا متوجهم یکی محیط کار یکی دانشگاه من بنظرم اصلا نباید تو رابطه رفت چون همش چشم تو چشمی ولی حالا ک این اتفاق افتاده کاریم نمیشه کرد پس بهتره دیگ فراموش کنی و ب اون شخص اصلا رو ندی

2738

عزیزم میتونی زمان رو به عقب برگردونی؟؟

اتفاقیه افتاده 

اول باید طرفت رو میسنجیدی 

وقتی یکی مثل گاو وحشی یهوو به سمتت یورش میاره و میبوستت معلومه خیلی آدم بی حد و مرزی هست و حریم سرش نمیشه..

توام خودتو اذیت نکن

کاریه که شده 

گذشته

فقط قبل از اینکه با کسی بیرون بری اول آنالیزش کن