2737
2734
عنوان

هیچ رشته ای با این اوضاع نمیتونم برم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 34 پست

ببین شما ایده آل ترین رشته دنیا رو هم که برای خودت پیدا کنی، باز باید بپذیری یه سری درس ها و مباحث و موضوعاتی توی اون رشته هست که سر سوزن جذابیت نداره برات، پاس کردنش دشواره و صرفا باید تحملشون کنی تا در نهایت تموم شن بزن پی کارشون

دنیال رشته ایده ال نباش‌. یعنی به جای اینکه تمرکز کنی رو سختی های تجربی یا انسانی یا ریاضی فیزیک یا هنر، تمرکزتو بزار رو اون چیزهایی که تو هر کدوم این رشته ها بیشتر جذبت می کنه و ببین علاقه ات به کدوم بیشتر می خوره

در ضمن شما هنوز سنت خیلی کمه. ۹۹ درصد آدمای دنیا تو سن شما به علاقشون پی نمی برن‌. این کاملا طبیعیه‌. تا ده سال دیگه هزار بار تمایلات و علاقه مندی هات عوض میشه‌. خیلی خودتو تحت فشار نزار که حتما ایده ال ترین انتخاب رو داشته باشی. صرفا ببین در این برهه‌ از زندگی کدوم رشته با علایقت سازگار تره به نسبت

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین شما ایده آل ترین رشته دنیا رو هم که برای خودت پیدا کنی، باز باید بپذیری یه سری درس ها و مباحث و ...

ممنونم ولی مشکل من افسردگیه قبل اون دختر درس خونی بودم یعنی اوکی بود الان حتی حوصله خودمن ندارم پیش روانشانس و مشاورم نمیتونم برم

2742