2733
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم شوهرم دخترمو کتک زد نتونستم کاری کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 13916 بازدید | 317 پست
چون عمق فاجعه رو درک نکردی.. چون نفهیمدی هریار کتک خوردن = ت ج ا وز هست.. وقتی ب فکر بچه د‌ومی بو ...

چرا مهم نیست به خدا هر بار خودمم میمیرم زنده میشم بچه رو هم شوهرم گفت منم دیدم دخترم تنهاست قبول کردم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این روزا هیچوقت قرار نیست از یاد دخترتون بره با همسرتون حرف بزنید مشاور روانشناس نمی‌دونم هرجور خودتون قلقش رو میدونید حتی بترسونیدش از طلاق بگید بچم سلامت روان نداره پیش تو اگه اینجور بشه جدا میشم بچه ها بزرگتر که میشن مشکلات هم بزرگتر میشه نمی‌دونم نوجوونی دخترت قراره چطور بگذره اون الان باید غرق در محبت پدر باشه ن کتک 

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
نه من مادری خوبی نیستم اگه بودم بچمو برمیداشتم و میرفتم من همچیو نگفتم اصلا جون تعریف کردنشو ندارم ف ...

خدا لعنت کنه اینجور ادما رو من نمیدونم اینا از خدا نمیترسن واقعا حق داری وقتی با خانواده تهدید میشه ادم خیلی دردناکه ولی شوهر من میگه اگه نمیتونی کنار بیای جدا شو برو 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2728

همسرتون همیشه اینطوره؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
عزیزم این روزا هیچوقت قرار نیست از یاد دخترتون بره با همسرتون حرف بزنید مشاور روانشناس نمی‌دونم هرجو ...

چی بگم دخترم تاحالا یه نگاه محبت از باباش ندیده ولی همیشه عاقل بوده این منو دلگرم میکرد ولی مدتیه لجباز شده جیغ میکشه به خدا منم میترسم از نوجوونیش من الان کنترل نمیتونم بکنمش بزرگ شد چی قراره بشه 

عزیزم دختر خانمت چکار کرد که همسرت کتکش زده 

دست روی خودتم بلند میکنه

عزیزم به شوهرت بگو خیلی زیاده روی کردی  موافق کتک زدن این طور نیستم 

ولی گاهی وقتا بچه ها یه کارایی میکنن یه خشونت کوچیک بد نیست 

همسرتون همیشه اینطوره؟ 

اره کلا با دستش حرف میزنه ولی خب منو کمتر چون قلقش دستم اومده 

2740

الهی بگردم اون بچه گناه داره کاش جلوشو میگرفتی

شوهرت از اول همینقدر وحشی بوده؟

همیشه همینطوره ؟

اگه از اول همینطوری بوده چرا اصن باهاش ازدواج کردی مقصر خودتی

چرا اصن  بچه دار شدی؟

خودش اصن بچه میخاست ؟؟

شوهرت بفرست پیش روان‌پزشک اگه بازم بچرو کتک زد زنگ بزن ۱۲۳

الهی بمیره که تنها راه درمانش همینه 

چرا اینو میگین خوب اون موقع دخترتون یتیم میشه.. نگران نباش بچه ها زود فراموش میکنن مثل ما نیستن رابطه شون خوب میشه.. شوهر منم بچه زیاد گریه کنه اعصابش خورد میشه

عزیزم دختر خانمت چکار کرد که همسرت کتکش زده  دست روی خودتم بلند میکنه عزیزم به شوهرت بگو خیلی ...

منو دخترم اتاق بودیم گفت فردا میرم خونه مامان جون گفتم نه نمیشه هی اسرار کرد منم گفتم بزا فردا بشه حرف میزنیم جیغ کشید همش دروغ میگی دوست ندارم من خواستم ارومش کنم نشد باباش اومد دخالت کرد 

اره کلا با دستش حرف میزنه ولی خب منو کمتر چون قلقش دستم اومده 

متاسفم برای دخترتون که همچین پدری داره 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
چرا اینو میگین خوب اون موقع دخترتون یتیم میشه.. نگران نباش بچه ها زود فراموش میکنن مثل ما نیستن رابط ...

یتیم بودن خیلی بهتر از وجود همچین پدراییه شک نکنید

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
چرا اینو میگین خوب اون موقع دخترتون یتیم میشه.. نگران نباش بچه ها زود فراموش میکنن مثل ما نیستن رابط ...

وقتی بهم فشار میاد میگم بعد توبه میکنم خدا خودش میدونه از ته دل نیست