2737
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم شوهرم دخترمو کتک زد نتونستم کاری کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 13916 بازدید | 317 پست
۶ سالشه اره خدا لعنتش کنه به قصد کشت میزد حیوون  خدا مارو بکشه این بچه نفس بکشه

یبار وقتی داره میزنه یکی از کمربنداشو خیس کن بیا از پشت بزن بین دوتا کتفش که قشنگ بچسبه بهش. یا یواشکی از اتاق زنگ بزن ۱۱۰ بگو شوهرم داره بچه ۶سالمو میکشه توروخدا سریع بیایید.نذار صداتو بشنوه.تا اومد شکایت کن اینجوری اگه لازم باشه پلیس بچتو میبره میده بهزیستی حداقل جونش در امانه مقل اون دختر بچهه نمیشه.

بعضی پدرا دیوونن مریضن روانین.منم کم از بابام کتک نخوردم کاری کرده که الان هم بااینکه ۳۳ سالمه وتک دختر و بچه اول برادرام روشون به روم باز شده ونهایت بی ادبی رو میکنن از نقشه کشتن وخاک کردن تا داداش اخریم که گستاختره الان چند ساله دست روم بلند میکنه عنتر. منکه شخصا دلم میخواد یکیو بگیرم بدم بابامو جفت داداشمو جوری بزنن که تا یک ماه نتونن تکون بخورن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
پس واقعا مشکل داره . اگه بعدش پشیمون میشد میگفتم صفرای خونش بالا بوده عصبی شده میگفتم سردیجات بده بخ ...

نه والا پدرشوهرم عموم هست هم خودش هم خانومش مهربون اروم نمیدونم این به کی کشیده مادرش میگه خدا میدونه از کی تیکه خوردم این اینجوری شده

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای بچه رو به قصد کشت میزد بعد تو ترس جون خودتو داشتی؟؟؟؟؟

میرفتی بچه رو نجات میدادی نهایت ۲ تا کتکم میخوردی 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
وای یادم می افته دلم میخواد بمیرم هی میگم چرا کاری نکردم چقدر ترسوام

عزیزم انقد دلم میخواست هزار تا حرف بهت بزنم ولی خیلی جلوی خودمو گرفتم ،تجربه خودمو بهت بگم ،من از اول شوهرم وحشتناک بود ناخواسته باردار شدم اولین بار که کتکش زد بچم ۲۳ روزش بود سر غذا بودیم بچه گریه کرد شوهرم گفت این عمدا گریه میکنم میدونه سر غذا هستیم !فکر کن چه آدمی بوده شوهرم ،من هیچوقت فکرشو نمیکردم بخواد با بچه مثل من رفتار کنه رفت سمت بچه چندتا زد تو صورتش بچه صورت و لبش ورم کرد با بدبختی با شکم سزارین بچه رو ازش گرفتم خودم کتک خوردم اون روز فهمیدم که قرار بچه هم مثل من بشه وای هنوز یادمه چه بلاهایی سرم آورد به من میگفت تو باید کتکشو بخوری منو یه شب تا صبح بیدار نگه داشت ،گفت اگه بخوابی چشمتو ببندی بچه کتکشو میخوره این یه نمونش بود که گفتم فقط بدونی کتک و وحشیگیری چیکار میکنه با یه آدم ،من بچمو از همون اول با ترسوندن از پدرش آروم نکردم با سرگرم کردن با بازی کردن با کتاب خوندن با شعر خوندن قصه خوندن طبعشو آروم کردم پوستم کنده شد سر بزرگ کردنش ولی چندباری کتکا تکرار شد که من جلوشو گرفتم چون این آدما وحشیگیری میکنن ،تو میدونی همچین شوهری داری بچه رو با کارای که من کردم طبعشو میتونی آروم کنی فقط باید خیلی تلاش کنی بذار بچه آروم بشه با ترسوندن از پدرش کاری پیش نمیره

2728
عزیز دلمی منظورم شماره بود که دادید کتاب هم حتما نگاه میندازم 🙏

نه بابا خواهش میکنم.بازم کاری نکردم که.🙏😊🌸💚🍀

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
یبار وقتی داره میزنه یکی از کمربنداشو خیس کن بیا از پشت بزن بین دوتا کتفش که قشنگ بچسبه بهش. یا یواش ...

خیلی ناراحت شدم عزیزم خدا هر جا ظالم هست از رو زمین برداره 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740
امروز هر چی بگه گوش میکنم تا جبران کنم براش نه اصلا عین خیالش هم نیست فکر میکنه حق با اونه و داره تر ...

دیگه اینجوریم درست نیست هر چی گفت گوش کنید و بهش باج بدبد بهش محبت کن و سعی کن باهاش دوست باشی و با صحبت کردن اونو متوجه اشتباهش کن و بگو بابا دوست داره فقط کنترلشو از دست میده

عذاب وجدانت به جاست..

ولی وقتی درست میشه ک اقدامی کنی

هی نگی بی عرضم و نشد دفاع کنم..

خودتو تنبیه کن ک کار درست رو نکردی

و باید درست عکس العمل نشون بدی..

در هرصورت شما ک اون بچه رو وارد اون زندگی کردی

جورشم باید بکشی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عزیزم انقد دلم میخواست هزار تا حرف بهت بزنم ولی خیلی جلوی خودمو گرفتم ،تجربه خودمو بهت بگم ،من از او ...

الهی بگردم اخه بچه ۲۳ روزه چی میفهمه خوش به حال بچت که حداقل مادری مثل تو داره دختر من تو هیچی شانس نیاورد 

خیلی ناراحت شدم عزیزم خدا هر جا ظالم هست از رو زمین برداره 

نذار دخترت مثل من بشه

کتک خوردن خیلی اثرات بدی روی جسم و روان ادم داره.میدونی حتی روی رشد هم اثر داره وباعث میشه قدش کوتاه بمونه واونجوری که باید رشد نکنه.نکه بگم همه قد کوتاه ها کتک خوردن یا همه کتک خور ها قد کوتاه موندن ولی خیلی اثر داره. اینجوری تو جامعه هم توسری خور بار میاد وهر کس وناکس بهش میپره. ناخوداگاه روی چهره واعتماد به نفش وابهت وغرورش تاثیر منفی میذاره.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
عذاب وجدانت به جاست.. ولی وقتی درست میشه ک اقدامی کنی هی نگی بی عرضم و نشد دفاع کنم.. خودتو تنبیه ...

هر وقت این اتفاق می افته میگم دفعه دیگه نمیزارم دستش بخوره به بچم باز تو موقعیت خشکم میزنه نمیتونم کاری کنم از خودم بدم میاد 

هر وقت این اتفاق می افته میگم دفعه دیگه نمیزارم دستش بخوره به بچم باز تو موقعیت خشکم میزنه نمیتونم ک ...

چون عمق فاجعه رو درک نکردی..

چون نفهیمدی هریار کتک خوردن = ت ج ا وز

هست..

وقتی ب فکر بچه د‌ومی بودی یعنی اصلا کتک خوردن بچه برات مهم نیست.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
الهی بگردم اخه بچه ۲۳ روزه چی میفهمه خوش به حال بچت که حداقل مادری مثل تو داره دختر من تو هیچی شانس ...

نه من مادری خوبی نیستم اگه بودم بچمو برمیداشتم و میرفتم من همچیو نگفتم اصلا جون تعریف کردنشو ندارم فقط بدون که کاری با ما کرده که هزاران بار میگم اون دنیا این آدم که هیچ فقط میخوام خدا بهم بگم چرا با بنده ات اینکارو کردی شوهر من یه وحشی به تمام معنا بود من مادر هم نداشتم خودم کم سن بودم منو تهدیدمیکرد سر داداشاتو میبرم میرم پدرشونو در میارم من بخاطر خانوادم به فکر طلاق نبودم یه پدر ببخشین بیعرضه هم داشتم که اونم هیچی ازش برنمیومد من هیچی از بدبختیام برای کسی نمیگفتم خودم بودم و خودم خیلی میترسیدم ازش من این چیزارو ندیده بودم که ،کثافت از اول نشون نداد همچین اینو خانوادش خودشون خوب نشون دادم بعد از عقد اون روی کثیفشو دیدم