2737
2734
عنوان

سونو گرافی

153 بازدید | 27 پست

بچه ها من تاریخ ۱۱ فروردین سونو شکمی انجام دادم که ۵ هفته و دو روز بود جنین ، باز دو هفته بعدش یعنی ۲۵ فروردین واژینال انجام دادم  که از روی Crl گفته ۶ هفته و یک روزشه و قلب نداشت و دکتر گفت باید سقط بشه ، یعنی امیدی نیست واقعا ؟ صبر نکنم؟ 

نه بابا سقط نکنیا  صبر کن  هنوز تا ۱۲ هفته هم جا داره 

بچه های باهوش دیرتر قلبشون تشکیل میشه

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من قبلا سونو کار کردم یادمه دکتر میگفت تا ۸ هفته صبر کنید مجدد سونو بدین

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا

وا چ دکتر بیشعور خری 

منم ۶هفته سونو شدم ب اصرار خودم ندید 

هشت هفته رفتم راحت دید صبر کن زوده دکتر من تا ده هفته میزاره

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
هنوز صبر کن. تا ۷ هفته فرصت داره

آخه سونو اولی گفت ۵ هفته و دوروزه جنین بعد دو هفته  که باز رفتم گفتن ۶ هفته و یک روزشه ، آخه بعد دوهفته که من رفتم باید ۷ هفته و دو روز نشون میداد درسته؟

2740
وا چ دکتر بیشعور خری  منم ۶هفته سونو شدم ب اصرار خودم ندید  هشت هفته رفتم راحت دید صبر ک ...

آخه سونو اولی گفت ۵ هفته و دوروزه جنین بعد دو هفته  که باز رفتم گفتن ۶ هفته و یک روزشه ، آخه بعد دوهفته که من رفتم باید ۷ هفته و دو روز نشون میداد درسته؟

من قبلا سونو کار کردم یادمه دکتر میگفت تا ۸ هفته صبر کنید مجدد سونو بدین

آخه سونو اولی گفت ۵ هفته و دوروزه جنین بعد دو هفته  که باز رفتم گفتن ۶ هفته و یک روزشه ، آخه بع ...

حالا مجدد یه سونو برو‌شابد قلب تشکیل شده باشه در غیر اینصورت رشد جنین متوقف شده و باید سقط کنی

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
حالا مجدد یه سونو برو‌شابد قلب تشکیل شده باشه در غیر اینصورت رشد جنین متوقف شده و باید سقط کنی

حااا قراره چهارشنبه هفته آینده باز برم ولی امیدی ندارم زیاد 

ببین سونوی اول از روی ساک گفت ۵ هفته و دو روز ها ، جنین رو درست ندیده بود

بعد مایا جون من آخرین پریودم ۱۹ بهمن  شروع شد و تاریخ پری با سن جنین خیلی اختلاف داره بنظرم ، درضمن من تنبلی هم دارم و پریودم یه ماه سرموقع بود ویه ماه نه 

ببین سونوی اول از روی ساک گفت ۵ هفته و دو روز ها ، جنین رو درست ندیده بود

احتمالا فقط ساک تشکیل شده