2737
2739
عنوان

سونو گرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 27 پست
احتمالا فقط ساک تشکیل شده

نه این سونوی اول بود که از سایز ساک گفت دوباره دو هفته بعدش سونو رفتم که سایز خود جنین رو گفت ۴ میل هست و ۶ هفته ویک روزشه و قلب نداره

بعد مایا جون من آخرین پریودم ۱۹ بهمن  شروع شد و تاریخ پری با سن جنین خیلی اختلاف داره بنظرم ، د ...

تو‌بارداری از روز اول آخرین پریودی حساب میکنن این اختلافا طبیعیه 

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه این سونوی اول بود که از سایز ساک گفت دوباره دو هفته بعدش سونو رفتم که سایز خود جنین رو گفت ۴ میل ...

خب دو هفته دیگه مجدد سونو بده که ۸ هقته ای سونو اولو کلا بیخیال شو سن جنین تو nt  دقیقتره

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
آخه سونو اولی گفت ۵ هفته و دوروزه جنین بعد دو هفته  که باز رفتم گفتن ۶ هفته و یک روزشه ، آخه بع ...

دکتر عوض کن‌گلم

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2742
آخه سونو اولی گفت ۵ هفته و دوروزه جنین بعد دو هفته  که باز رفتم گفتن ۶ هفته و یک روزشه ، آخه بع ...

رشد نداشته عزیزم 

دکتر درست گفته

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺
رشد نداشته عزیزم  دکتر درست گفته

بعد اگه رشد نداشته باشه تو برگه ی سونو نمینویسه؟

بعد آخه ببین من سونوهامو یک جا انجام ندادم ها و اولین سونو شکمی بود و دومی واژینال بود

2740
بعد شنیدم دستگاه های سونوگرافیا فرق داره باهم و ممکنه بعضیاشون کمتر یا بیشتر نشون بدن هفته جنین رو

ببین هفته دیگه هم تکرار کن 

هفقطم ی سونو برو از اول بارداری تا اخر 

و اینک انشالله ک خیره 

تو هفت یا هشت هفته اگر جنین قلبش تشکیل نشه ب احتمال زیاد خودش سقط میشه

لک بینی و ....    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺
لکه بینی ، درد،   هیچی ندارم از علائم سقط

يك هفته ديگه هم صبر كن عزيزم انشالله ك خيره🌱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیانا جون میگم اگه جنین مرده باشه یا رشدش متوقف شده باشه تو برگه ی سونو مینوسن ؟ شما نمیدونی؟

دکتر میگه دیگه

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼