2737
2734
عنوان

اگه دختر بشه نه توانایی نگه داشتنشو دارم و نه دل سقط کردنشو

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 60 پست

منی که دلم میخواست بچه دومم هم دختر بشه  وقتی نشد  حالم یکم گرفته بود نمیتونم راهنمایی کنمتون..قلبا امیدوارم خدا اگر خواست دختری بده به کسیایی مثل من بده که قدرشو بدونن و اونجوری که لایقش هست بهش برسن و....

کار غلط .نکن خواهر من یا ای وی اف تعیین جنسیت یا هیچی‌.لیاقت اون دخترو نداری

۶ماه دنبال آی وی اف بودم کلی آمپول زدم ولی داروها روم جواب نداد و داروخارجی هم نبود کلی دوندگی تو یه شهر غریب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط ازت خواهش میکنم اگ ب فکر اینی ک اک دختر شد سقط کنی حامله نشو چون بعد از سقط عمدی زندگی زیرو رو میشه خودم بدون هیچ دلیلی اینکارو انحام دادم حتی یدونه هم بچه نداشتم فقط دلیلم این بود زوده برا بچه .حتی بعد از گذشت شش سال بازم ارامش ندارم

عزیزم یه پسر داشتم .دو قلو دار شدم جفت دختر .یه شب به همسرم گفتم کاش همه چی فراهم بود ۱۰ تا دیگه دخت ...

دقیقا عزیزم.خدا برات نگهش داره سالم و سلامت موفقیت بچه هات ببینی❤️

2742

وای چقد ناشکری مگه دخترات عیب وایرادی دارن؟ بده خدا بهت بچه سالم داده؟ اگه پسرشدکه خداروشکرکن اگه نشد بدون که به صلاحت نبوده‌ چیز زورکی ازخدا نخواه 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
منی که دلم میخواست بچه دومم هم دختر بشه  وقتی نشد  حالم یکم گرفته بود نمیتونم راهنمایی کنم ...

منم قدر دخترامو میدونم و عاشقشونم ولی خب دلم پسر هم میخواد مگه آدم چندتا بچه میتونه بزرگ کنه تو این زمونه

اره.نگاه اطرافیان حتی مادر خودم آزارم میده

واااا بخاطر حرف مردم میخوای پسر بیاری؟ مامان منم سه تا دختر داره ولی تا حالا کسی بهش چیزی نگفته شماهم بخاطر نگاه بقیه ماریو انجام نده

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2740
منم قدر دخترامو میدونم و عاشقشونم ولی خب دلم پسر هم میخواد مگه آدم چندتا بچه میتونه بزرگ کنه تو این ...

انشالله همونی شه که دوست داری گلم💛

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

دیگه وقتی با آی وی اف نشده دیگه اصرار نکن بسپار به خدا یا میشه یا نمیشه منم خیلی دوست دارم هر دو جنس رو داشته باشم دو تا خودم خواهر دو تا برادر دارم و همشون به وقتش کنارم بودن و هستن خیلی دوست دارم دخترم هم خواهر و هم برادر داشته باشه داداش داشتن مخصوصا وقتی اخلاقش خوبه حس خیلی قشنگیه همینطور خواهر داشتن ولی خب خدا به همه چیز آگاهه و اون بهتر میدونه صلاح ما در چیه فقط بسپار به خدا و به خواسته ش راضی باش 

2706