2733
2734
عنوان

ده روزه بامادرم قهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 21 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرم همیشه تبعیض میزاره  کسی خونش باشه اصلا جواب زنگ نمیده یازود قطع میکنه خب دختر ۲ساله منم ا ...

اسی۱مطلب بهت بگم تجربه خودم

این عیدفطرکه گذشت۳ساله مادرم روازدست دادم

منم بیشازحدمادرم رودوست داشتم

ومیدونم تبعیض میزاشتن و....

ولی به تجربه الانم بهت میگم

فقط قربون صدقه اش بشو

بزارکل محبت وخرج وداراییش برای خواهرت باشه

ولی مادرت روشادنگه دارویکسره ازخاطرات وگذشته اش ودردودلهاش بپرس

بزارباهات دردودل کن

مادراتوی رقابت مابچه هااذیت میشن ومیشکنن

میدونم تبعیض میزارن توی رفتارشون

ولی خودسون متوجه نیستن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2742
اسی۱مطلب بهت بگم تجربه خودم این عیدفطرکه گذشت۳ساله مادرم روازدست دادم منم بیشازحدمادرم رودوست د ...

وقتی میرم خونش یا میشینه تلویزیون شو نگاه میکنه یا اینجوری سرشو بایه بچه ۲ساله گرم میکنه میدونم آبجیم از قصد میگفت بزنگه تا باماحرف نزنه مادرم  اما من هرروز نمیرم خونش که باید اینجوری بشه میتونست گوشیشو سایلنت کنه چه میدونم والا بچه منم ۲سالشه پشت مادر بزرگش راه می‌رفت بعد با خواهرزاده مادرم گرم می‌گرفت مادری که هیچ وقت برای من نبوده همیشه حسرت توجه مادر به دلم موند همیشه خواهرم براش مهم بود برامم مهم نیست بعداز رفتنش عذاب وجدانی ندارم خودمو کشیدم کنار بازرسی که خوشه باشه مادری که تبعیض بذاره به درد نمیخوره

وقتی میرم خونش یا میشینه تلویزیون شو نگاه میکنه یا اینجوری سرشو بایه بچه ۲ساله گرم میکنه میدونم آبجی ...

دقیقاگذشته منی

منم عین توکردم ولی پشیمونم

آره مادرمنم اینطوری میکردن

ولی کاش مامانم بودن الان

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!