2733
2739
عنوان

این پسر طبیعی بود شما بودین چه واکنشی نشون میدادین😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 75 پست
اره میدونم اصن متوجه شدم این آدم فقط هوسه چون شوخی جنسی هم میکنه با اینک میدونه خوشم نمیاد چون هیچ و ...

ها بابا کو*ن لقشون حیف بدن آدم نیست بخدا بعدا میفهمی بهترین کارو گردی طرف هرچقدر خوب باشه خوشگل خوش هیکل باشه چ فایده هرزه هیز باشه ازهمین‌الان چیزی نشده دکمه شو بزن بره بابا تو آدم بهتر مودب باشخصیت لیاقتته بزار فک نکنه تو‌مثل دخترهای دیگ هستی همچی حالشو بگیر تا دهنش صاف بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا مدل پسرا اینجوره اولین بار غیر مستقیم سر صحبت باز میکنن ببینن طرفشون پایس یا ن چجوره 

میدونه بدم میاد و اهلش نیستم پ چرا بازم میگه 

خدایا تو تنها پناه منی
اره بهتره. اخه اگر تازه اشنا شدین که خب این حرف مسخره ایه!!چه لزومی داشته تعریف کنه چیز خاصی نبوده. ...

۴ ماهی میشه صحبت میکنیم میگ دوستت دارم ولی باور نمیکنم چون همش هوسه شوخی جنسی زیاد میکنه میدونه بدم میاد چن بارم گفتم نکن باز یادش رفت میخام دکمه.شو بزنم

خدایا تو تنها پناه منی
2728
ها بابا کو*ن لقشون حیف بدن آدم نیست بخدا بعدا میفهمی بهترین کارو گردی طرف هرچقدر خوب باشه خوشگل خوش ...

آره بخدا حالشو میگیرم میدونی تا الانم بخاطر دلسوزی تحمل کردم چون گفت دوستت دارم منم فک کردم دوستم داره گفتم یوقت دلش نشکنه.  ولی فهمیدم هوش هوسه بخدا باورت میشه یبار مثلا با تعجب بهش گفتم پشمام دیدم یهو گفت کم مو یا پر مو اصن  ببین بحث رو از پشمام ک ی کلمه عادیه برد به کجا . تازه تاحال صدامم نشنیده ۴  ۵ ماه حرف میزنیم مجازی 😐

خدایا تو تنها پناه منی
آره بخدا حالشو میگیرم میدونی تا الانم بخاطر دلسوزی تحمل کردم چون گفت دوستت دارم منم فک کردم دوستم دا ...

فقط میخوای کو * نش بسوزه  یهوی بلاکش کن از همه مسدود  کن دیگ اگ دیدی با خط دیگ زنگید بهش بگو من تو بدرد هم‌نمیخوریم  من عین دخترهای دورت خراب نیستم دیگ نزنگ حالشو بگیر دیگم تموم ارزش ما دخترها زن ها خیل بیشتره نمیگم رابطه بده نه ولی رابطه زمان خودشو داره بخدا اصلا حرفش نباید  وسط بیاد خودش کم کم ایجاد میشه ولی این دیگ خیلی پرروی  معلومه دنبال رابطه اس بزن بره

2740
فقط میخوای کو * نش بسوزه  یهوی بلاکش کن از همه مسدود  کن دیگ اگ دیدی با خط دیگ زنگید بهش ب ...

گوه میخوره زنگ بزنه تاحال تلفنی حرف نزدیم ولی آره باید برینم بهش ببین این مدت اینطوری گولم میزد که من قصدم ازدواجه تو دیگ زن منی و برا من حیا نکن😐😐😐😐😐 بعد موقع تبریک تولدم گفت امیدوارم خوشبخت بشی کنار من یا یکی دیگه..😑 

واقعا حق گفتی دمت گرم چشامو باز تر کردی

خدایا تو تنها پناه منی
فقط میخوای کو * نش بسوزه  یهوی بلاکش کن از همه مسدود  کن دیگ اگ دیدی با خط دیگ زنگید بهش ب ...

من تازه هروقت میگفت عکس بفرست عکسایی ک میدادم فقط چهره مشخص بود و پوشش کامل بعد ۲ ۳ ماه گفت ینی چی از اون عکسایی بفرست برام ک واسه دوستات هم میفرستی بعدش من هیچی نگفتم دیدم چن روز بعد گفت عکس با لباس ورزشی بفرست گفتم نمیخام گفت من میخام فقط خودت ببینم وگرنه هزارتا عکس تو اینستا هست .

این ب کنار بعدش دوباره می‌دانست من از س س چت بدم میاد متنفرم بازم دو سه بار اشاره کرد هردیقه میگفت شب جمعه شب جمعه 

خدایا تو تنها پناه منی
جدی . اصن این هیچ آخه اونجای ی بچه واقعا هر پسری بود اینطور میشد؟ حس کردم پدوفیله بچه بازه یا پریض ج ...

چقد ساده ای خواهر

دروغ گفته فقط خواسته بحث رو باز کنه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
وای ولش کن تروخدا خودتو بدبخت نکن از رفتاراش معلومه هوله و تو فکر ... فقط‌. خوبه خودت عاقلی خداروشکر ...

ممنون عزیزم بخدا نمی دونستم فکر میکردم عادیه من تو رابطه ها نبودم زیاد اینم مجازی بود ۵ ۴ ماه بعد جون میگفت دوستت دارم میترسیدم برم دلش بشکنه ولی الان فهمیدم همش هوس بود خاک تو سرم همش میگم کتش همون اول با اولین حرف جنسی ای ک زد تو شوخی من میزدم تو دهنش ولی نمیدونستم فک کردم عادیه و من اگرچیز بگم عقب مونده ام😭

خدایا تو تنها پناه منی