2733
2739
عنوان

رفتار دوستمو ببینید قضاوت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 29 پست
پس باید نشون بدی که ساده و بی زبون نیستی و اجازه نمیدی سواستفاده کنه ،برای خودت شخصیت و ارزش قائل با ...

اتفاقا من ساده و بی زبونم متاسفانه من باهاش خوبم اما اون همه چی رو از من می پوشونه مثلا نامزدش بهش پیشنهاد ازدواج داده بود بعد خب همین دوستم رفته بود به همه دوستام گفته بود بعد بهشون هم گفته بودم به من نگن قسمشون هم داده بود بعد که کارش گیر افتاد میخواست درباره پسره تحقیق کنه چند ماه بعدش به من گفت در این حد بیخوده این آدم 

روم نیست وقتی از بچگی می‌شناسمش یکدفعه قطع ارتباط کنم مخصوصا اینکه داخل دانشگاه همیشه میبینمش

قطع ارتباط لازم نیس

فقط بهش رو نده کاری واسش انجام نده 

اگه مجبور شدی هم بهش تیکه بنداز

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا من ساده و بی زبونم متاسفانه من باهاش خوبم اما اون همه چی رو از من می پوشونه مثلا نامزدش بهش پ ...

ببین خودت تعیین می‌کنی دیگران باهات چجوری برخورد کنند تا یاد بگیری و به خودت احترام نزاری و از حق خودت دفاع نکنی این آدمها سر راهت قرار میگیرن

2728
قطع ارتباط لازم نیس فقط بهش رو نده کاری واسش انجام نده  اگه مجبور شدی هم بهش تیکه بنداز

آخه عذاب وجدان میگیرم وقتی بابام میبرتم دروغ بگم بهش هی میگم حالا ما داریم میریم اینم ببریم ولی رفتارش هم اذیتم میکنه

ببین خودت تعیین می‌کنی دیگران باهات چجوری برخورد کنند تا یاد بگیری و به خودت احترام نزاری و از حق خو ...

آره می‌دونم خیلی هم ضربه خوردم از این جور آدم ها مخصوصا اینکه بچه که بودم این دوستم چون درسش از من بهتر بود همیشه خانواده ام اونو میزدن تو سرم هی منو باهاش مقایسه میکردن این موضوع باعث هیچ وقت خودمو نبینم و همیشه غبطه جایگاه اونو بخورم در حالی که واقعا آدم خاصی نیست اما سر این موضوع خیلی وقت ها حسادت میکردم و حال خودمو داغون میکردم 

😂😂آخه میگی چیکار کنم 

خدایی چراااا انقد دیر 😂😂😂. دو سه بار دیدی اینطوری هست یه بهونه جور میکردی میگفتی من یه کاری دارم دیرتر میام دانشگاه. یا سوار تاکسی که میشدین زودتر میگفتی ای بابا کارتم یادم رفت بزار اونم حساب کنه. مگه میشه آدم کارت با خودش برنداره. بر می‌داشته اماا استفاده نمیکنه و به دروغ میگه نیاوردم. خوبه شاغل انقد خسیس بازی درمیاره. 

2738
خدایی چراااا انقد دیر 😂😂😂. دو سه بار دیدی اینطوری هست یه بهونه جور میکردی میگفتی من یه کاری دارم ...

راستش از دروغ گفتن زیاد خوشم نمیاد چون بعدش عذاب وجدان میگیرم به خاطر همین دروغ نمی گفتم باهاش 

خب دروغ نگو کارت نمیبردی اماا پول نقد همرات میبردی😉

بابا پول نقد هم نمیاره با خودش دیروز سوار تاکسی بودیم میگه من پول ندارم تو به جام حساب کن گفتمش منم ندارم میرم دم در بهش میدم گفت خب دم درتون به جای منم بده 😑 دیگه چطور میشه ی آدم رو پیچوند آخه خب برو دم در خونتون پول بیار بهش بده انقدر پرووعه

بابا پول نقد هم نمیاره با خودش دیروز سوار تاکسی بودیم میگه من پول ندارم تو به جام حساب کن گفتمش منم ...

به نظرم تنها راه حل قطع رابطه ست با این آدم. وقتی آنقدر شعورش پایینه نمی‌فهمه که آدمای دیگه قرار نیست خرجشو بدن و خودش دستشو از جیبش درنیاره. مادرخرجش که نیستی، یا اصلا تعارف نداشته باش باهاش و رک بهش بگو اگه قراره به این دوستی ادامه بدیم باید دستتو تو جیب مبارکت کنی و خرج کنی اگه هم برات مهم نیست این ارتباط که برو به سلامت یکی دیگه رو سر کیسه کن. والاااا بخدا طرف می‌ره سر کار حاضر نیست یه هزاری خرج کنه خیلی پروو تشریف داره. تو هم برای خودت خرج داری دیگه نمیشه که هزینه رفت و آمد یکی دیگه هم بدی. 

به نظرم تنها راه حل قطع رابطه ست با این آدم. وقتی آنقدر شعورش پایینه نمی‌فهمه که آدمای دیگه قرار نیس ...

نگاه کن بعدا هم میده اما مثلا گاهی حتی یادش میره ولی دردم اینه هیچ وقت همون موقع که نیازه نمیده شاید مثلا من اون موقع پول نداشتم شاید اصلا اون روز کسی در خونمون نبود که من بگم پول بیاره برام اون خودش نباید به فکر باشه که همیشه پول همراهش بیاره به امید بقیه نباشه آخه اون روز هم رفتیم پارک نه کارت پولشو آورده بود نه غذا آورده بود نه پول نقد آورده بود بعد بچه ها بستنی خریدن سریع رفته باهاشون شریک میشه بخوره موقع برگشت هم بهش میگیم کرایه تقسیم کنیم حساب کنیم میبینم نه کارت پول آورده نه پول نقد آورده 

نگاه کن بعدا هم میده اما مثلا گاهی حتی یادش میره ولی دردم اینه هیچ وقت همون موقع که نیازه نمیده شاید ...

اگه میخوایی به رابطه با این دوستت ادامه بدی یا باید همین شرایط رو تحمل کنی یا هم خیلی رک بهش بگی که کارش درست نیست.