2733
2734
عنوان

دهن خواهرشوهرمو چطوری گِل بگیرم

204 بازدید | 7 پست

برادرشوهرم اینا سر چیز مسخره باهامون قهر کردن دوساله نمیان خونه ما عید دیدنی هرجا منو شوهرمو ببینن سرشونو برمیگردونن اونور حتی پدر و مادر منکه بیخبرن با اونام یه سلام علیک نمیکنن پیش مردم 

همه هم میدونن ک تقصیر اوناست، بعد خواهرشوهرم گفته جلوی مامان بابای منو میگیره بهشون بگه حق ندارم باهاشون حرف نزنم چون برادرشوهر و‌جاریم ازم بزرگترن باید من پیشقدم بشم وگرنه من میدونم و دخترت، دخترتو خوب تربیت نکردی

مامانمم میگه اگه همچین کاری کنه هرچی از دهنم درمیاد بارش میکنم زنیکه رو

به شوهرم گفتم گفت حق نداره جلوی مامانتو بگیره به اون‌چه ربطی داره فضولی میکنه اگه حرف داره به روی من بیاره پس عرضه ی گفتن نداره

خیلی سلیطست میترسم چیزی بگه باز دعوا بشه اخه هرچی میشه جلوی‌مامانمو میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا باهاش هم کلام نشو 

اگرم پرسید یا دستور داد بگو خودم صلاح خودمو بهتر میدونم به کسی مربوط نبست 

به مادرم بسپار اگر گلگی کرد بشوره پهنش کنه و بهش حالی کنه گه حق دخالت و تعیین تکلیف نداره 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731
دقیقا همینطوره کاملا هوشمندانه جواب دادین

موفق باشی دوست عزیز

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740