2737
2739
عنوان

من زیادی عقب موندم از جامعه یا....

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 24 پست
وایی اره مخصوصابعضی دوست و اشناهام رو اخرین بارری که دیدم محجبه مخصوصا سن بالا ها یهویی از این رو به ...

همه فکر خوشگل شدن و تجملاتن جدیدا تو این ۴سال خیلی  شدبد تر شده 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
امشب از جلوی سرای ایرانی رد شدیم غللللغغغلللههه ، رستوران ها شلوغ ، مراکز زیبایی جلوش خونت باشه بیچا ...

دقیقا واسه همین افسرده شدم اخه مگه هممون باهم بدبخت نشدیم  با این گرونیا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه فکر خوشگل شدن و تجملاتن جدیدا تو این ۴سال خیلی  شدبد تر شده

موافقم طرف از اشناها اصلا شوهرش درامد انچنانی نداره و حتی خونه و.. ندارن 

مشکل اینجاست دو تا فرزند دارن  و خرجی واسه اونا نمیمونه ولی خانوم  حتما باید هرماه ناخن موژه لباس و ارایشگاه و بوتاکس ایناش سر موقع باشهه و این عجیبههه  

2731
راستش حالم بد شد من حسود نیستم ولی بعد از سه سال هنگ کردم رفتممم حس بد عقبم افتادگی  پوچی گرفت ...

این شوکی هست که همه بعد از یه مدت نرفتن به اینستا و برگشت به اون فضا پیدا میکنن اینستا اصلا اومده که ذائقه مردم رو عوض کنه 

این تغییر ذائقه ممکنه واقعا به نفع مردم نباشه ولی به خاطر همین احساس سرخوردگی یا عقب موندگی مردم رو مجبور به کارهایی میکنه که شاید همیشه با اصول یا عقیده یا استانداردهاشون در تضاد بوده 

شاعر قشنگ میگه :

زدست دیده و دل هر دو فریاد 

که هر چه دیده بیند دل کند یاد 

عزیزم اینستاگرام مبلغ و پیامبر یک دین کاملا اجباری و دستوری که پیروانشان رو به اختیار به بند میکشه و یکسان سازی میکنه !(قدم به قدم)

البته این نسخه دستوری برای همه مردم دنیاست 

در نهایت برنده واقعی اونه که بتونه از این ماتریکس خارج بشه و باقی بمونه

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
قشنگم گول مجازی رو نخور  کنکور ک دادی ب خودت برس و  اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز😉 نیا ...

دمت گرم مرسی بابت حرفای قشنگت  

اره واقعا باید برم تو اجتماع به خودم برسم رسما شدم عین لولو   

2740
موافقم طرف از اشناها اصلا شوهرش درامد انچنانی نداره و حتی خونه و.. ندارن  مشکل اینجاست دو تا ف ...

اره 

ولی این عقب موندن نیست فکرت و اطلاعاتت باید جلو باشه تا تقی به توقی خورد از هم نپاشی 

نمیشه با مد پیش رفت چون هر روز یه چیزی مد میشه

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲