2737
2739
عنوان

امروز حالم خیلی بده 😭...

217 بازدید | 13 پست

از وقتی باردارم خیلی احساساتی شدم 😭

۵ تا ماهی قرمز خریده بودیم عید 

صبح ابشونو عوض کردم خیلی بی دلیل دو تاش اومدن بالا و مردن برداشتم انداختم دور موند ۳ تاش ابشون بوی بدی میداد بخاطر مردن اون یکی ها بخاطر همون دادم شوهرم عوض کنه شوهرم موقع عوض کردن ابشون یکیشون از دستش لیز میخوره میفته تو دستشویی 😭😭😭😭😭😭

منم از اون موقع با شوهرم کلا حرف نمی‌زنم الان رفتم نگا کردم دیدم یکی هم مرده اومده بالا اب اونم انداختم دور فقط یکی مونده اون اگه تنها بمونه میمیره اره ؟

فردا برم یکی هم بگیرم یا این خودش تنهایی زنده میمونه

و چی شد ک ۳ تاش بعد عوض کردن آب مردن 

کسی تجربه ای داره ؟

حالم خیلی بده چشام قرمز شده آنقدر گریه کردم عکس فیلم دارم ازشون هی نگا میکنم گریه میکنم حالم بده نمی دونم چرا اینجوری شدم😭😭😭😭

متأهل💍

وای دقیقا ماهی های منم 5 تا بودن توی دوتا تنگ جدا 

ظهر ابشونو عوض کردم همه رو ریختم توی یه تنگ، بزرگ بود جاشون تنگ نبود 

یهو دیدم دو تاشون مردن 

و تا شب سه تای دیگه ام مردن، اصلا نفهمیدم چرا واقعا 

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
عزیز آب ها کلر دارن آخر شب آب بریز تو ظرف بزار تا صبح بمونه بعد باهاش آب ماهیتو عوض کن ی در میون هم ...

تنها بمونه میمیره ؟ برم فردا یکیم بخرم یا نه؟

متأهل💍

آبی ام که ریختم توی تنگ مونده بود و نصفشم آب یخچالی ریختم که خنک باشه، واقعا تعجب کردم چی شد یهو همه شو مردن 😢

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
ارامش خودتو حفظ کن عزیرم این ناراحتی برای بچت خوب نیست ماهی ها خودشون ی بازه عمری دارن اون ک سر بیاد ...

حالم بده دستم خودم نیست آنقدر گریه کردم شوهرمم هی میاد دلداری میده ازش متنفرم یکیشون انداخت دستشویی😭😭😭😭😭

متأهل💍