2733
2734

سلام به همه، به نظر شما دعا و جادو واقعیت داره؟ از کجا باید فهمید که کسی طلسمت کرده؟ من تو انباری خونه دعا پیدا کردم عکسشو میذارم ببین چیزی میفهمی ازش😱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آتیشش بزن 

بدون آگاهی چرا آخه یه چیزی میگی؟مگه شما می‌دونی طلسم چیه که میگی اتیشش بزن،،،طلسما با اب و اتش و خاک فعال میشن،،،نمیشه سر خود آتیش بزنه یا بندازه توی آب که،،،،اتیش بزنه بدتر فعال بشه چی؟

2740

میگن بهش سوزن بزنین

ک سوزن باطل میکنه

نمیدونم

بنداز تو آب جاری

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨
بدون آگاهی چرا آخه یه چیزی میگی؟مگه شما می‌دونی طلسم چیه که میگی اتیشش بزن،،،طلسما با اب و اتش و خاک ...

شما به بزرگی خودت ببخش 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️