2733
2739
چرا فکر میکنید تو متاهلی چه خبر ها یا ماها که متاهلیم برنامه شبانه مون ای ن اینه شب بخیر بوس لالا ها ...

ماشالله هنوز شوهرت بد بوده چهارتا بچه اوردی

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
دفه اولش نیس مچشو میگیرم تازه الان خوب شده اولای زندگی بایه زن شوهرداربهم خیانت میکرد هیچی بخاطر ماد ...

فقط برات دعا میکنم خدا بهت ارامش بده

خدا نسل هرچی مرد بد ذات هست رو منقرض کنه 

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تنگی نفس دارم یکی بغلم کنه جنازم از بغلش خارج میشه😂😂

دقیقا منم الآنم با ۲۰ متر فاصله صدای نفسش نمی‌ذاره بخوابم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731

من دارم خونه نیستتتتت نیومده هنوز🥺😭

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
دقیقا منم الآنم با ۲۰ متر فاصله صدای نفسش نمی‌ذاره بخوابم

شوهرم جلو تلویزیونه

من وسط سالن

از وقتی بچه دار شدیم اتاق رو بوسیدیم گذاشتیم کنار

هرکی هرجا شد

زندگی خیلی عجیبه با عشق و داغی شروع میشه ولی در نهایت رو به سردی میره خیلی کم پیش میاد زنوشوهری مثل روزای نامزدی دیوانه هم باشن

چرا فکر میکنید تو متاهلی چه خبر ها یا ماها که متاهلیم برنامه شبانه مون ای ن اینه شب بخیر بوس لالا ها ...

خب چرا  ناشکری میکنی 

من اگ متاهل بشم ی روزی ، حتما شوهرمو  عادت میدم ک هر شب تو بغلم باشه ک وقتی قهر کرد طاقت نیاره

الان چرا بچه باید بین زن و شوهر فاصله بندازه 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2738
فقط برات دعا میکنم خدا بهت ارامش بده خدا نسل هرچی مرد بد ذات هست رو منقرض کنه 

دیگه ب مردا اعتماد ندارم فکر میکنم همشون همینن بمنم سرپول دادن گیرمیده تو چت دیدم براش شارژ فرستاده حتما زنه دیگه نه ؟ادم ب مرد ک شارژ نمیفرسته یا به شوخی بهشم میگفت سگ چرا تعارف میکنی

دیگه ب مردا اعتماد ندارم فکر میکنم همشون همینن بمنم سرپول دادن گیرمیده تو چت دیدم براش شارژ فرستاده ...

اخلاقش با خودت چطوره

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
خب چرا  ناشکری میکنی  من اگ متاهل بشم ی روزی ، حتما شوهرمو  عادت میدم ک هر شب تو بغل ...

نگاه کن شوهرمن تا من بغلش نکنم خابش نمیبره نیم ساعت بغلش میخابم تا خابش ببره تازه وقتی پامیشم منو میگیره میگه کجا میری با اینکه خابه.ولی بهم خیانتم میکنه الان چتشو با یه زنه خوندم 

ماشالله هنوز شوهرت بد بوده چهارتا بچه اوردی

اگ شوهرش  خوب بود دیگ چند تا بچه میشد ک ب ما مجردا میگ دلت خوشه شوهر میخوای😅😅😅

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
شوهرم جلو تلویزیونه من وسط سالن از وقتی بچه دار شدیم اتاق رو بوسیدیم گذاشتیم کنار هرکی هرجا شد ز ...

این سردی نیست ، خیلی هم جذابه برای من مهم علاقه و عشق روزانه س و رابطه که برقرار باشه دیگه بقیش حاشیه س

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی