2733
2734
با هیچی گرم نمیشه. رابطه مون هم به سی ثانیه نمیکشه تو این دو سال که ازدواج کردیم معغدرت میخوام من اص ...

با یه پزشک مشورت کن 

همین رابطه س که رو زندگیتون تاثیر گذاشته . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با یه پزشک مشورت کن  همین رابطه س که رو زندگیتون تاثیر گذاشته .

بخدا میدونم فشار اقتصادی و کارش خیلی زیاده ولی منم درک کنه باید. اهل دکتر و اینجور حرفا م نیست

2742
2740
بعد بدنیا اومدن پسرم خیلییی سرد تر شده

باخاش حرف بزن چند وقته زایمان کردی؟شوهر منم بعد از بدنیا اومدن پسرم سرد شد اصلا ی بارم نیومد بوسم کنه ۷۰ روزه زایمان کردم منم محلش نذاشتم قهر کردم تا ب خودش اومد

باخاش حرف بزن چند وقته زایمان کردی؟شوهر منم بعد از بدنیا اومدن پسرم سرد شد اصلا ی بارم نیومد بوسم کن ...

۷ ماهه زایمان کردم فک نکنم درست بشه.

الان الکی بهش گفتم چند روزه ابروهامو درست کردم خوب شده؟ اونم گفت عه دقت نکرده بودم . اره خوب شده. در صورتی که من اصلا چند وقته اصلاح هم نکرده بودم

۷ ماهه زایمان کردم فک نکنم درست بشه. الان الکی بهش گفتم چند روزه ابروهامو درست کردم خوب شده؟ اونم گ ...

بزار روک بهت بگم ببخشید واضح حرف میزنم ولی رابطه خیلیییییی تاثیر داره برو سمتش چند روز پشت سر هم ازش بخواه همیشه ک قرار نیست مردا بیان سمت زن لباس خواب رنگ قشنگ مثل قرمز یا مشکی بگیر آرایش کن عطر خوب بزن برو سمتش معاشقه طولانی داشته باش بعد رابطه رو برقرار کن ازش هم بخواه اول تورو ارضا کنه بعد خودش 

2706