2737
2739

ضد افتاب خارجی ؛ بین این دوتا کدومش بهتره؟

من خودم لاروش پوزای مدل فلوییدی بی رنگ انواع پوست اما ترکیبات قبلیشو دارم وقتی میزنمش عالی بود یکدستی پوست یه برق طبیعی اما الان ترکیبش جدید شده رنگش زرده شده بعد مثل مدل قبلی نیست حس زشتی میکنم حتی همکارمم گفت پوستت خیلی کدره🥲

بعد پوستم مختلطه رو به چربه و سفید هستم 

یکدستی پوست برام مهمه 

بهم سنتلا و بیوتی اف جوسانو پیشنهاد دادن ولی نمیدونم کدومو بخرم هیچی مثل ترکیب قبلی لاروش نبود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اووووووه چقدر لاکچری لاروژپزای میزنی

چیش لاکچریه عزیزم ؟ 

ایرانه که پولش بی ارزشه وگرنه خیلی خاص نیست 

خودم شاغلم و چند ماه یکبار مقداری از حقوقمو صرف محصولات پوستی مبکنم 

گارنیر بی رنگ ، کدری پوست رو‌هم‌ محو میکنه.

یا هرکرمی گرفتین هر ۳/۶ ماه یکبار فشیال برید .  

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2738
چیش لاکچریه عزیزم ؟  ایرانه که پولش بی ارزشه وگرنه خیلی خاص نیست  خودم شاغلم و چند ماه ی ...

بی ارزش بودن پول ما که آره

ولی کلا در سطح جهانی هم برند ارزونی نیست برند گرونیه

نوش جونت عزیزم هزینه کن چرا ناراحت میشی منظوری نداشتم چون خودم هم خیلی اهل لوازم آرایشی بهداشتی هستم آمار برندها رو دارم اسم برند مورد علاقه ام بود کامنت گذاشتم

بی ارزش بودن پول ما که آره ولی کلا در سطح جهانی هم برند ارزونی نیست برند گرونیه نوش جونت عزیزم هزی ...

چنده مگ قیمتش؟ بی رنگه؟ 

[آزُرده تَرَینَم گَرچه کَم آزارتَرَینَم ^^🐳]