2733
2734
عنوان

بنظرتون این جور حرف زدن غر زدنه؟

91 بازدید | 17 پست

دیروزعصر به همسرم گفتم کمک کن زودی شام درس کنیم با پسرم بریم بیرون کمی پارک بازی کنه برنج بیار رفت اورد پاک کرد اب ریخت گذاشت رو گاز منم حواسم به خورشت و سوپ و کمپوت درس کردن بود فک نکردم فقط انداخته رو شعله گاز یکم بعد دیدم برنج خشک شده میگم پس چرا نگاه نکردی میگه تو اونجایی گفتم اخه تو بار گذاشتی حواسم نبود میگفتی نگاه میکردم میگه ب من چه خودت اشپزی کن این حرفش خیلی بهم برخورد گفتم چرا منم ادمم کارمندم خسته میشم چی میشه کمی کمک کنی و … بعد نگاه میکنم میبینم نه روغن ریخته تو برنج نه نمک… اشپزی خوب بلده میگه تو نگفتی برنج بذار گفتی دو پیمانه بیار … و …. بعد میگه فقط غر میزنی فقط ایراد میگیری…

امشبم سر ی چیز بیخودتر که گفتم چرا پارچو میکشی سرت تو لیوان بخور دیگه شروع کرده میگه غر میزنی اصن تو خرف نزن من حساس شدم به حرف زدن و شنیدن صدای تو … 

خب من و پسرم هم از پارچ اب میخوریم!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
غر زدن نیست... همکاری لازمه زندگی مشترکه 

بخدا تا میام دهن باز کنم میگه غر نزن فقط غر میزنی حرف نزن که دیگه حتی نمیخوام ی کلمه باهاش حرف بزنم دلم میخواد پسرمو بردارم برم

بخدا تا میام دهن باز کنم میگه غر نزن فقط غر میزنی حرف نزن که دیگه حتی نمیخوام ی کلمه باهاش حرف بزنم ...

شما هم کار خونه میکنی هم بچه داری هم کار بیرون 

خسته میشی... غز زدن نیست آخه دیگه 

کار همسرتون شونه خالی کردن از مسئولیته

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع) /خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع) 
فشنگ تابلوئه خواسته از سر باز کنه از دفعه بعد بهش کار نگید

امشب رفته سر یخچال پارچو برداشته کشیده سرش رو بقیه شم از شیر اب باز کرده ای جوشیده سرد شده بود 

میگم چرا با لیوان نمیخوری ما هم از این اب میخوریم میگه تو از یخچال اب میخوری 

میگم خب همیشه میارم سر سفره پسرم هم از این اب میخوره اب جوشیده اس میگه چی شده مگه باز شروع کردی غر زدن داد میزنه میزنه تو سرش میگه حرف بزنی میزنمت پارچو برداشته میگه میزنم تو سرت چرا‌ولم نمیکنی چی از جونم میخوای… حرف نزن صداتو نشنوم خسته شدم غر میزنیییی میگم غر چیه چند بار گفتم بهت خب 

احساس مسئولیت نداشته در مقابل اون برنجه فک کرده خودت حواست هس  یکم حساس نباش روش  یه مد ...

فقط برنج نیس هر حرفی میخوام بزنم همینه 

میخوام ول کنم برم

امشب رفته سر یخچال پارچو برداشته کشیده سرش رو بقیه شم از شیر اب باز کرده ای جوشیده سرد شده بود  ...

ای وای ، سر یدونه پارچ ؟؟ مگه مقدر فشار کاری داره ؟  براش بطری حدا براربد

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره